Zabieg Clearlift

Laser Alma Harmony

Usuwanie zmarszczek — Opole

Jedną z najbardziej popularnych dziedzin medycyny estetycznej są zabiegi ukierunkowane na usuwanie zmarszczek. Rozwój technologii wciąż dostarcza nowszych i skuteczniejszych rozwiązań, dzięki którym proces wygładzania zmarszczek oraz zabieg wypełniania ubytków staje się coraz efektywniejszy. Jednym z najnowocześniejszych zabiegów jest Clearlift — usuwanie zmarszczek w Opolu, któremu utrata jędrności skóry ani redukcja zmarszczek nie jest straszna!

Zabieg Clearlift to ekspresowa metoda na wygładzenie zmarszczek i przebudowę skóry

Nazywamy go mini liftingiem laserowym do którego wykorzystujemy laser Alma Harmony, który należy do najnowocześniejszych obecnie laserów na rynku. Ogromna zaletą  zabiegu jest to, że nie wyklucza z normalnego funkcjonowania i nie wymaga przerwy od codziennych obowiązków.

Laser Alma Harmony i zabieg Clearlift — innowacyjne wygładzanie zmarszczek

Laser Alma Harmony to najnowocześniejsze urządzenie na rynku służące do wykonywania zabiegów na zmarszczki. Procedury przeprowadzane z jego użyciem gwarantują skuteczne odmładzanie w obrębie twarzy (okolice oczu, dolina łez, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki mimiczne: zmarszczki palacza, zmarszczki czoła, lwia zmarszczka), szyi, dekoltu i innych wymagających regeneracji partii ciała.

Nowoczesnym rodzajem bezinwazyjnego liftingu o spektakularnych efektach jest zabieg Clearlift. Dzięki niemu kondycja skóry twarzy ulega trwałej poprawie, a wygładzenie zmarszczek staje się jeszcze bardziej widoczne. Ponadto:

 • redukuje oznaki starzenia, 
 • dogłębnie pobudza do regeneracji skórę twarzy, 
 • poprawia owal i rysy twarzy, 
 • zwiększa elastyczność skóry, 
 • widocznie redukuje efekty starzenia,
 • redukuje przebarwienia,
 • zwęża pory. 

Wygładzenie zmarszczek Clearlift — nieinwazyjna i skuteczna technologia

Usuwanie zmarszczek w Opolu przeprowadzane jest przez kosmetologa za pomocą nowoczesnej techniki frakcjonowania. Polega na tworzeniu ogromnej ilości mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Dzieje się to poprzez przenikanie wiązek laserowych przez naskórek w sposób, który go nie narusza. Powstają w ten sposób mikrokolumny otoczone nietkniętą tkanką, docierające do skóry właściwej. Ta technologia nie pozostawia ran, nie wymaga rekonwalescencji, a wszelkie procesy regeneracyjne przebiegają niezwykle szybko.

Nieinwazyjny proces Clearlift nie wyklucza pacjenta z normalnego funkcjonowania i nie wymaga przerwy w codziennych obowiązkach po wykonanym zabiegu.

Na czym polega zabieg Clearlift?

Clear Lift osiąga spektakularne efekty, dzięki technice frakcjonowania, czyli tworzenia mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Wiązka laserowa przenika przez naskórek, bez jego uszkadzania, tworząc mikrokolumny, otoczone nienaruszoną tkanką. Dzięki temu procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko,  zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran.

Usuwanie zmarszczek w Opolu — jak przebiega zabieg Clearlift?

Zabiegi wykonywane za pomocą lasera Alma Harmony poprzedzone są dokładnym oczyszczeniem i odtłuszczeniem skóry. Zabieg trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od wielkości partii ciała oraz indywidualnych potrzeb i rozległości dolegliwości.

Cała procedura odbywa się w okularach ochronnych, z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa, dzięki czemu skóra twarzy jest odpowiednio chroniona. Następnie na całym poddawanym terapii obszarze, przykładana jest specjalistyczna głowica, miejsce przy miejscu. Zabieg jest bezbolesny a znieczulenie niepotrzebne. Przyjemny efekt chłodzenia towarzyszący działaniu urządzenia zwiększa komfort pacjenta i eliminuje wszelki dyskomfort.

Przeciwwskazania do zabiegu Clearlift

Usuwanie głębokich zmarszczek w Opolu, podobnie jak inne zabiegi z kwasem hialuronowym, posiada kilka przeciwwskazań do jego stosowania. Są to:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • nowotwory,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • bielactwo, łuszczyca, infekcje skórne,
 • świeża opalenizna,
 • przyjmowanie leków i ziół fotouczulających,
 • skłonność do bliznowców.

Usuwanie zmarszczek w Opolu zapewnia usługi na najwyższym poziomie, przeprowadzane za pomocą nowoczesnych urządzeń renomowanych światowych marek. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, wygładzenie zmarszczek, wypełnianie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegi powiększania ust. Nasze zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych i higienicznych.

Kto może wykonywać zabieg laserem Clearlift?

Zabieg jest polecany dla osób, które chcą walczyć z oznakami starzenia się skóry, takimi jak: zmarszczki mimiczne, zaburzenia owalu twarzy, rozszerzone pory, przebarwienia, brak elastyczności. Zabieg można wykonywać zarówno na całej twarzy i szyi jak i na wybranych okolicach, np. samym czole.

Zabieg clearlift laserem Alma Harmony

Jak wygląda zabieg?

Bezpośrednio przez zabiegiem skóra pacjenta jest dokładnie oczyszczana i odtłuszczana .Zabieg nie wymaga znieczulenia, trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie. Kosmetolog założy Ci okulary ochronne przed rozpoczęciem zabiegu, a następnie będzie przykładał punktowo głowicę zabiegową, miejsce po miejscu. Zabieg nie należy do bolesnych, a system chłodzący sprawia, że będziesz czuć komfort.

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu i PRÓBĘ LASEROWA

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.

Sprawdź nasze pakiety

Jak wygląda skóra po zabiegu Clearlift?

Chwilę po zabiegu, skóra może być lekko zaczerwieniona. Rumień ustępuje po upływie kilku godzin. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Ile trwa zabieg i jak często należy go powtarzać?

Zabieg na całą twarz trwa około 40 minut. Dla pełnych i zadowalających efektów, zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów, w odstępach co 3-4 tygodnie.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Nie należy wystawiać skóry na słońce (również solarium), i smarować skórę kremami z filtrem SPV 50. Przez kilka dni po zabiegu nie stosuj na skórę preparatów, zawierających retinol i kwasy, żeli oczyszczających i peelingów. Skórę nawilżaj przynajmniej 2 razy dziennie.