Zabieg Clearlift

Laser Alma Harmony

Zabieg Clearlift to ekspresowa metoda na wygładzenie zmarszczek i przebudowę skóry

Nazywamy go mini liftingiem laserowym do którego wykorzystujemy laser Alma Harmony, który należy do najnowocześniejszych obecnie laserów na rynku. Ogromna zaletą  zabiegu jest to, że nie wyklucza z normalnego funkcjonowania i nie wymaga przerwy od codziennych obowiązków.

Na czym polega zabieg Clearlift?

Clear Lift osiąga spektakularne efekty, dzięki technice frakcjonowania, czyli tworzenia mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Wiązka laserowa przenika przez naskórek, bez jego uszkadzania, tworząc mikrokolumny, otoczone nienaruszoną tkanką. Dzięki temu procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko,  zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran.

Kto może wykonywać zabieg laserem Clearlift?

Zabieg jest polecany dla osób, które chcą walczyć z oznakami starzenia się skóry, takimi jak: zmarszczki mimiczne, zaburzenia owalu twarzy, rozszerzone pory, przebarwienia, brak elastyczności. Zabieg można wykonywać zarówno na całej twarzy i szyi jak i na wybranych okolicach, np. samym czole.

Zabieg clearlift laserem Alma Harmony

Jak wygląda zabieg?

Bezpośrednio przez zabiegiem skóra pacjenta jest dokładnie oczyszczana i odtłuszczana .Zabieg nie wymaga znieczulenia, trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie. Kosmetolog założy Ci okulary ochronne przed rozpoczęciem zabiegu, a następnie będzie przykładał punktowo głowicę zabiegową, miejsce po miejscu. Zabieg nie należy do bolesnych, a system chłodzący sprawia, że będziesz czuć komfort.

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu i PRÓBĘ LASEROWA

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.

Sprawdź nasze pakiety

Jak wygląda skóra po zabiegu Clearlift?

Chwilę po zabiegu, skóra może być lekko zaczerwieniona. Rumień ustępuje po upływie kilku godzin. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Ile trwa zabieg i jak często należy go powtarzać?

Zabieg na całą twarz trwa około 40 minut. Dla pełnych i zadowalających efektów, zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów, w odstępach co 3-4 tygodnie.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Nie należy wystawiać skóry na słońce (również solarium), i smarować skórę kremami z filtrem SPV 50. Przez kilka dni po zabiegu nie stosuj na skórę preparatów, zawierających retinol i kwasy, żeli oczyszczających i peelingów. Skórę nawilżaj przynajmniej 2 razy dziennie.

Znajdź nas na Facebooku:

GODZINY OTWARCIA
PN 9:00 - 17:00 WT - PT 10:00 - 18:00
SOBOTA : WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Istnieje możliwość dopasowania godzin
otwarcia gabinetu do Państwa potrzeb.