Skip to main content
Umów wizytę

O Gabinecie

Ewelina Pogrzeba

O mnie

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z dziewięcioletnim doświadczeniem w pracy z igłą. Moje kompetencje z zakresu trychologii poparte są dyplomem analityka trychologii. Skończyłam studia podyplomowe z Kosmetologii Estetycznej,które pozwoliły mi poszerzyć swoją wiedzę i wykonywać zaawansowane zabiegi z zakresu Estetyki.

Moje portfolio zabiegowe bazuje na pracy z wypełniaczami, stymulatorami tkankowymi, mezoterapii skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także skóry głowy. Znajdziesz w nim także zabiegi z użyciem nici PDO i PLLA .

Pracuję tylko i wyłącznie na preparatach najwyższej jakości, kładę duży nacisk na bezpieczeństwo ale i efektywność wykonywanych zabiegów. Priorytetem jest aby każdy klient wyszedł z mojego gabinetu zadowolony.

Mój zawód jest moją największą pasją, dlatego w roku odbywam po kilka szkoleń u najbardziej zaawansowanych szkoleniowców, zarówno kosmetologów jak i lekarzy. Pragnę być najlepszym specjalistą dla tych, którzy mi zaufają.

W gabinecie nastawiona jestem na współpracę, nie osiągnę wszystkiego bez Twojej pomocy. Razem zadbamy o to abyś była/był zadolona/y.

Kochamy perfekcję

Misja

Laserbeauty zostało założone w listopadzie w 2018 r. Miłość do kosmetologii i medycyny estetycznej,powoduje,że tworząc swoje miejsce na ziemi, postawiłam na zabiegi które są naprawdę skuteczne. Dlatego do depilacji laserowej wybrałam laser Lightsheer, najlepszy laser na którym pracuję nieprzerwanie od 2014 roku.

Oprócz depilacji laserowej w gabinecie zajmujemy się również medycyną estetyczna i zabiegami trychologicznymi na włosy oraz modelowaniem sylwetki. Jako jedyni na Opolszczyźnie posiadamy sprzęt z do modelowania sylwetki,polegający na równoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i budowaniu mięśni z firmy BTL.

Moje doświadczenie poparte jest dyplomami i certyfikatami:

 • Licencjat Kosmetologii 2013 Magister Biotechnologii kosmetologicznej 2015
 • Studia podyplomowe Medycyna Estetyczna 2019
 • Liczne kursy i szkolenia:
 • Osocze bogatopłytkowe i Fibryna (2 szkolenia)
 • Modelowanie i powiększanie ust ( 5 różnych szkoleń)
 • Wypełnianie zmarszczek i wolumetria (3 różne szkolenia)
 • Nici Pdo i Nici PLLA
 • Autologiczny wypełniacz tkankowy
 • Kurs trychologiczny
 • Hydroksyapatyt wapnia
 • Kwas polimlekowy
 • Relaksacja zmarszczek mimicznych btx

Poznaj nasz zespół

O nas
Ewelina Pogrzeba
właścicielka gabinetu

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z igłą i sprzętami hi-tech. Skończyłam także studia podyplomowe z Kosmetologii Estetycznej,które pozwoliły mi poszerzyć swoją wiedzę i wykonywać zaawansowane zabiegi z zakresu Estetyki.Nadal szkolę się po kilka razy w roku, bo w tej dziedzinie rozwój jest nieustannie potrzebny.

Patrycja Szymczyk
kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego.Patrycja jest kosmetologiem z zamiłowaniem do pielęgnacji skóry problematycznej,ponieważ każdy przypadek jest dla niej osobnym wyzwaniem.Praca ze skórą starzejącą się daje jej równie dużo satysfakcji z uwagi na świetne efekty, które można wspólnie uzyskać, łącząc wiedzę z zakresu prawidłowej pielęgnacji i doboru odpowiednich zabiegów stymulujących tkanki, Od momentu rozpoczęcia pracy w Laserbeauty stała się także ekspertem w skutecznym usuwaniu zbędnego owłosienia przy pomocy jednego z najlepszych laserów medycznych na rynku.

Patrycja spotka się z Tobą na konsultacji, na której dokładnie omówi Twój problem i Naszą pracę z nim. Przygotuje dla Ciebie Beauty Plan z indywidualnie dobraną pielęgnacją i wskazówkami, jak dbać o skórę, abyś czuła się w niej jak najlepiej. Dodatkowo wykona zabieg odpowiednio dobrany do potrzeb Twojej skóry z zakresu kosmetologii medycznej czy estetycznej.

Victoria Miler
kosmetolog

Victoria dołączyła do naszego zespołu na początku 2023 roku i szybko zjednała sobie wielu Klientów gabinetu. W swojej codziennej pracy szczególną uwagę poświęca mało inwazyjnym zabiegom anti-age jak mezoterapii igłowej czy Dermapen.

Victoria jest także specjalistką w modelowaniu sylwetki a także laseroterapii. Szczególna satysfakcję sprawia jej praca z falą akustyczną, dzięki której już wielu Klientów cieszy się zdrowym i pozbawionym cellulitu ciałem Możesz być pewny że po spotkaniach z Victorią zdobędziesz wiele wskazówek do zachowania szczupłej sylwetki i motywację do uzyskania jeszcze lepszych efeków.