Skip to main content
Umów wizytę

Usuwanie przebarwień skóry

Koszt zabiegu

od 150zł do 600zł

Czas zabiegu

od 15min

Znieczulenie

-

Liczba zabiegów

3-4

Odstępy między zabiegami

-

Obszar zabiegu

każda partia ciała


Okres rekonwalescencji: do 7 dni

Kluczowe zalety zabiegu

  1. Niwelowanie przebarwień
  2. Zamykanie poszerzonych naczyń, teleangiektazji, rumienia

Sprawdź cenę

Alma Dye-VL™ to innowacyjna technologia do usuwania przebarwień skóry bez ryzyka powikłań

Bezpieczne i skuteczne usuwanie przebarwień jest możliwe. Inteligentny laser samodzielnie rozpoznaje ilość zgromadzonej melaniny w naskórku i sam dobiera natężenie wiązki lasera; przy czym zdrowe komórki pozostają nienaruszone.

Na czym polega zabieg usuwania i redukcja przebarwień Dye-VL™?

Laserowe usuwanie przebarwień polega na przekazaniu wiązek światła laserowego do zmienionych komórek zawierających zbyt dużą ilość melaniny. Dochodzi do ich uszkodzenia i jednoczesnego zastępowania zniszczonych komórek zdrowymi. Skutkuje to odnową komórkową, efektem czego jest widocznie jaśniejsza skóra.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Dye-VL™?

Z zabiegu laserowego usuwania przebarwień mogą skorzystać wszystkie osoby, które chcą usunąć przebarwienia skutecznie i nieinwazyjnie. Przebarwienia to brązowe plamy, plamki, piegi, które pojawiają się na naszej skórze na skutek wielu czynników. Plamy mogą przybierać różne kształty i zaostrzać się w sezonie letnim.

Usuwanie przebarwień skóry laserem Alma Harmony

Jak wygląda zabieg?

Laserowe usuwanie przebarwień, podobnie jak zamykanie naczynek i pajączków, wymaga wcześniejszej konsultacji z kosmetologiem w kwestii wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.
Przed rozpoczęciem zabiegu skóra zostaje dokładnie oczyszczona. Następnie specjalista pokrywa ją cienką warstwą żelu zabezpieczającego i zakłada na oczy pacjenta okulary ochronne. Po przyłożeniu głowicy laser oddaje strzały, które prowadzą do uszkodzenia termicznego komórek zawierających zbyt dużą ilość melaniny.

Jak wygląda skóra po zabiegu redukcji przebarwień skóry?

Zaraz po zabiegu może być odczuwalny lekki dyskomfort, porównywalny do uczucia po zbyt długim opalaniu się. Skóra może być zaczerwieniona, a przebarwienia mogę ściemnieć. Jest to pożądany efekt po zabiegu. Po kilku dniach od zabiegu zmiany pigmentacyjne będą się łuszczyć, co jest prawidłowym efektem.

Ile trwa zabieg Alma Dye-VL™ i jak często należy go powtarzać?

Usuwanie przebarwień za pomocą lasera trwa od 10 do 30 minut – w zależności od rozległości obszaru. Aby osiągnąć zadowalające efekty, zaleca się wykonać serię zabiegów – o schemacie i częstotliwości decyduje kosmetolog. Najczęściej trzeba przeprowadzić 3–6 procedur w odstępach 3–4 tygodni.