Skip to main content
Umów wizytę

BTL EMCIAŁO

Koszt zabiegu

od 350zł

Czas zabiegu

30min

Znieczulenie

-

Liczba zabiegów

4-8

Odstępy między zabiegami

3-4 dni

Obszar zabiegu

brzuch, pośladki, uda

Okres rekonwalescencji: brak

Kluczowe zalety zabiegu

 1. Jedyny oryginalny sprzęt na Opolszczyźnie. 
 2. 20.000 skurczy w 30 min. 
 3. Uniesienie i ujędrnienie pośladków powodując efekt “push up“. 
 4. Wysmuklenie tali, wzmocnienie i uwydatnienie mięśni brzucha. 
 5. Zmniejszenie rozstępu mięśni prostych brzucha po ciąży. 

Sprawdź cenę

BTL EMCIAŁO to rewolucyjny zabieg, który pomoże osiągnąć wymarzoną sylwetkę!

Szczupła, wymodelowana sylwetka to marzenie wielu z nas. Problem w tym, że nie każda z nas ma do tego naturalne predyspozycje. Ciało również odgrywa rolę w tym, jak się czujemy, a niestety genetyka często gra przeciwko nam. Nie oznacza to jednak, że nie można uzyskać idealnego ciała. Nasz gabinet pomoże osiągnąć wymarzoną sylwetkę dzięki naszym skutecznym zabiegom BTL.

Czym jest zabieg BTL EMCIAŁO?

Zabieg EMCIAŁO to rewolucyjne podejście do konturowania ciała, które łączy technologię ultradźwięków i częstotliwości radiowej z efektem termicznym. Dzięki temu możemy ogrzewać docelowe obszary ciała bez nacięć czy zastrzyków. W ten sposób wspomożemy redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry w tych obszarach. Rezultaty są natychmiastowe i długotrwałe – idealne połączenie dla każdego, kto chce mieć szczuplejszą sylwetkę!

Jak działa zabieg EMCIAŁO?

Urządzenie BTL EMCIAŁO wykorzystuje moc fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości – HIFEM (High Intensity Focused Electromagnetic Technology). To właśnie ta energia umożliwia wykonywanie wielu powtórzeń maksymalnych skurczów mięśni w bardzo krótkim czasie, co znacznie przekracza możliwości konwencjonalnych ćwiczeń. Zabieg EMCIAŁO jest bardzo skuteczny, ponieważ pomaga spalić tłuszcz i jednocześnie ujędrnić ciało. Poprawia również mikrokrążenie krwi w obszarze poddanym zabiegowi. Oznacza to, że nasza skóra będzie zdrowsza i bardziej promienna niż kiedykolwiek wcześniej!

Wskazania do zabiegu BTL EMCIAŁO – nowa metoda spalenia tkanki tłuszczowej

Zabieg EMCIAŁO szczególnie polecamy osobom, które:

 • próbują poprawić swoją sylwetkę ćwiczeniami i dietą, ale nie osiągnęły jeszcze swoich celów;
 • mają problem z systematycznością ćwiczeń i diety, brakuje im czasu na aktywność fizyczną i prawidłowe odżywianie, chcą aby ich ciało było bardziej napięte i jędrne bez dużego wysiłku i nakładu czasu;
 • są już w dobrej formie, ale chcą jeszcze bardziej poprawić swoją sylwetkę;
 • chcą zredukować uporczywe złogi tłuszczu i cellulit w szybszym tempie niż przy zastosowaniu samej diety;
 • poszukują zabiegu, który poprawi ich sylwetkę i pomoże osiągnąć idealną wagę bez stosowania inwazyjnych metod;
 • chcą poprawić jakość skóry na swoich udach, pośladkach i brzuchu;
 • szukają zabiegu, który da im natychmiastowy efekt i pomoże im znów poczuć się dobrze we własnej skórze;
 • są po liposukcji – osłabione mięśnie brzucha nie ułatwiają treningów;
 • pragną wrócić szybko do formy po porodzie i szukają zabiegu, który jest nie tylko skuteczny, ale również nie powoduje skutków ubocznych – osłabione mięśnie brzucha po porodzie, nieregularna powierzchnia brzucha, rozstępy na pośladkach, nieregularna powierzchnia pośladków – to bardzo częste problemy młodych mam.

Czy istnieją przeciwskazania do zabiegu BTL EMCIAŁO?

Zabieg BTL EMCIAŁO jest odpowiedni dla większości pacjentów, którzy chcą poprawić swój kształt ciała. Jednak zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed poddaniem się jakiemukolwiek zabiegowi.

Najważniejsze przeciwskazania do wykonania zabiegu EMCIAŁO to:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • problemy z sercem (rozrusznik serca) i układem krążenia,
 • wkładki domaciczne,
 • choroby psychiczne,
 • metalowe implanty.

Jakich rezultatów można się spodziewać po BTL EMCIAŁO?

Ten innowacyjny zabieg potrafi naprawdę wiele zdziałać dla naszej sylwetki.

 • BTL EMCIAŁO to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności, która rzeźbi mięśnie, poprawia jędrność ciała, kształt brzucha, pozwala wymodelować pośladki, niszczy tkankę tłuszczową.
 • Zabieg BTL EMCIAŁO pomaga ujędrnić brzuch – maszyna pobudza mięśnie brzucha, następuje redukcja tkanki tłuszczowej i wzrost masy mięśniowej.
 • Zabieg BTL EMCIAŁO pomaga ujędrnić mięśnie pośladków i ud – naturalną rzeczą jest, że tracimy z wiekiem dawną muskulaturę, następuje kurczenie mięśni pośladkowych, zbiera się nadmiar tłuszczu. Zabiegi takie jak EMCIAŁO wzmacniają mięśnie pośladków, poprawiają kontur pośladków, pomagają pozbyć się złogów tłuszczu. Opadające pośladki i nadmiar tłuszczu to teraz żaden problem!

Częstotliwość sesji EMCIAŁO – jak często trzeba wykonywać zabieg BTL EMCIAŁO?

Zabiegi BTL EMCIAŁO wykonuje się seriami. Zazwyczaj są to 4 zabiegi powtarzane co 2–3 dni. Jedna sesja trwa około pół godziny. Jeśli chodzi o zauważalne efekty zabiegu EMCIAŁO, to można się ich spodziewać po około 3–4 tygodniach od ostatniej sesji. Treningi EMCIAŁO są w stanie w ekstremalnie krótkim czasie dać nam efekty, jakich możemy się spodziewać po wielu miesiącach ćwiczeń fizycznych!

Czy zabiegi BTL EMCIAŁO są bezpieczne?

Tak! Zabiegi są bezpieczne i jest to potwierdzone badaniami klinicznymi, które wykazały, że EMCIAŁO pozwala bez skutków ubocznych spalić tkankę tłuszczową, pozytywnie wpłynąć na wzrost masy mięśniowej ud, pośladków i brzucha, a także poprawić samopoczucie i samoocenę pacjentów. Z pewnością każdy z nas wie, jak ważna jest akceptacja swojego ciała i wyglądu. Na szczęście dzisiejsze możliwości pozwalają na nieinwazyjne metody poprawy pewnych niedoskonałości.

EMCIAŁO to rewolucyjna metoda, która pozwala osiągnąć efekty sylwetkowe, porównywalne do tych po wykonywaniu regularnych ćwiczeń fizycznych, w niezwykle krótkim czasie!