Skip to main content
Umów wizytę

Biorewitalizacja skóry PRX

Koszt zabiegu

300zł

Czas zabiegu

30min

Znieczulenie

-

Liczba zabiegów

3-5

Odstępy między zabiegami

co 10-14dni

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt

Można łączyć z mikronakłuwaniem


Sprawdź cenę

Nieinwazyjność metody i jej bezbolesność sprawia , że zabieg zaczęto używać jako starter przed innymi zabiegami medycyny estetycznej zwiększając ich skuteczność , dlatego w gabinecie LaserBeauty wykonuje się go przed lub w połączeniu z : mikronakłuwaniem skóry, mezoterapią , Dermapenem®, nićmi PDO , osoczem bogotopłytkowym oraz po zabiegu wypełniania zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Te wszystkie cechy PRX, fakt, że jest wyrobem medycznym, sprawia, że bardzo szybko rośnie liczba zadowolonych osób w każdym wieku, w tym także dzieci, u których zabieg można przeprowadzać na świeżych bliznach po ospie.

Zabiegi z użyciem preparatów PRX

PRX to produkt służący do biorewitalizacji skóry. Unikatowe połączenie  kwasu TCA , wody utlenionej oraz kwasu kojowego,sprawia że działanie poszczególnych składników zostało wzmocnione przez wzajemną reakcję między sobą , przy wyeliminowaniu działań niepożądanych każdego z nich. I tak:

  • Kwas TCA 33% bez uszkodzenia skóry , co do tej pory nie było możliwe , stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów , które dzięki H2O2 mają większe możliwości stymulacji receptorów. Wcześniej zabiegi z użycie kwasu trójchlorooctowego wiązały się z dużym uszkodzeniem skóry i następującym po nim dość obfitym łuszczeniem skóry , które w większości przypadków zmuszało do pozostania pacjenta w domu. Ponadto duża bolesność zabiegu sprawiała , że kolejne zabiegi nie były tak chętnie wykonywane, a kuracja  przez to nie dokończona i w odczuciu  pacjenta często nieudana.
  • Woda utleniona w tym preparacie ma za zadanie zwiększyć powinowactwo receptorów na działanie kwasu TCA , jak również ograniczyć jego głębokość penetracji i reakcje niepożądane. Jest także znana ze swych właściwości przyspieszających gojenie
  • 5% kwas Kojowy ma działanie rozjaśniające

Informacje o zabiegu

  • Utrata napięcia skóry twarzy i ciała
  • Ujędrnienie skóry dekoltu
  • Blizny zanikowe,w tym potrądzikowe
  • Rozstępy
  • Wspomagająco w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry