Skip to main content
Umów wizytę

Kolagen Linerase

Koszt zabiegu

650zł - 1400zł

Czas zabiegu

30min

Znieczulenie

możliwość znieczulenia

Liczba zabiegów

2-4

Odstępy między zabiegami

3-4 tygodne

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt, dłonie

Okres rekonwalescencji:  możliwy obrzęk i zaczerwienienie do kilku godzin po zabiegu

Kluczowe zalety zabiegu

 1. Krótki czas zabiegu. 
 2. Gama różnorodnych preparatów dobieranych indywidualnie. 

Sprawdź cenę

Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych typu Kolagen Linerase

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny. Aby zrozumieć działanie stymulatorów tkankowych, musisz pomyśleć nad tym co najbardziej wpływa na określanie naszego wieku przez inne osoby. Czy są to zmarszczki? Nie! Pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się nawet u dwudziestolatków,a mimo to nadal postrzegamy je jako osoby młode. To utrata gęstości skóry,powoduje,że patrząc na osobę 40,50, czy 60 letnią, jesteśmy w stanie określić jej wiek, mimo iż często nie ma zmarszczek! Utrata jędrności twarzy powoduje zaburzenie jej naturalnego kształtu, powstawanie tzw.chomiczków czy siatki drobnych, pionowych zmarszczek na policzkach. Stymulatory tkankowe nie są wypełniaczami,nie powiększają objętości tkanek twarzy. Ich celem jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry. A czy właśnie tego nie potrzebujesz?

Dlaczego z wiekiem kontur twarzy staje się mniej ostry,a skóra wiotczeje?

Powodem jest stopniowa utrata kolagenu,który stanowi swego rodzaju rusztowanie i włókno podporowe dla skóry. Niestety już około 25 roku życia pojawiają się pierwsze zmiany polegające na stopniowym zanikaniu kolagenu. W wieku 70 lat synteza kolagenu zanika niemal całkowicie.

U kobiet,w trakcie menopauzy proces ten ulega gwałtownemu nasileniu,co związane jest ze spadkiem poziomu estrogenów w organizmie. Siateczka włókien kolagenowych staje się rzadsza a jej właściwości podporowe słabną. W rezultacie skóra traci na jędrności i elastyczności.

Linerase – przełom w odmładzaniu skóry

Preparat Linerase należy do nowej kategorii odmładzania, tzw. Biostymulatorów skóry. Mechanizm jego działania jest podwójny,zarówno nasze własne fibroblasty,są stymulowane do produkcji kolagenu,jak i powstają nowe fibroblasty,które również wytwarzają nowy,młody kolagen. Dzięki temu terapia Linerase przynosi skuteczny efekt osobom w każdym wieku.

Rzecz jasna to nie ten sam kolagen, który znajduje się w kremach do twarzy. To przebadany i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego,nie wywołujący alergii, zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy III.

Całkowita kuracja powinna składać się z 2 do 4 zabiegów,w zależności od kondycji skóry,a efektami młodszego wyglądu można cieszyć się 18 miesięcy. Po takiej kuracji skóra staje się młodsza nawet o 5 lat!

Technika wykonania zabiegu Linerase jest bardzo komfortowa, gdyż iniekcje wykonuje się rzadziej niż w tradycyjnej mezoterapii, dzięki czemu ryzyko powstawania siniaków jest dużo mniejsze. Preparat jest bardzo wydajny,1 fiolka to 5 ml,które można wykorzystać nawet na 3 okolice np. twarz,szyja dekolt.

Efekty na twarzy i szyi :

 • redukcja blizn
 • odbudowa ubytków skórnych
 • poprawa owalu twarzy
 • zlikwidowanie chomiczków
 • zmniejszenie zmarszczek (szczególnie dobrze reagują zmarszczki wokół ust i na policzkach)
 • ujędrnienie szyi
 • zmniejszenie luźnej skóry podbródka

Efekty na ciele:

 • redukcja rozstępów
 • zmniejszenie blizn,
 • uelastycznienie skóry( zwłaszcza skóra brzucha i ramion)