Skip to main content
Umów wizytę

Laserowy peeling odmładzający

Zabieg clearlift laserem Alma Harmony

Koszt zabiegu

400zł-750zł

Czas zabiegu

1,5h

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

3-4

Odstępy między zabiegami

-

Obszar zabiegu

dłonie, twarz, szyja

Okres rekonwalescencji: brak

Sprawdź cenę

Kluczowe zalety zabiegu

 1. Nieinwazyjna redukcja zmarszczek, poprawa napięcia skóry
 2. Laser frakcyjny nieablacyjny

Usuwanie zmarszczek — Opole

Jedną z najbardziej popularnych dziedzin medycyny estetycznej są zabiegi ukierunkowane na usuwanie zmarszczek. Rozwój technologii wciąż dostarcza nowszych i skuteczniejszych rozwiązań, dzięki którym proces wygładzania zmarszczek oraz zabieg wypełniania ubytków staje się coraz efektywniejszy. Jednym z najnowocześniejszych zabiegów jest ClearLift, który umożliwia usuwanie zmarszczek w Opolu. Dzięki niemu utrata jędrności skóry ani redukcja zmarszczek nie są już straszne!

Zabieg ClearLift to ekspresowa metoda na wygładzenie zmarszczek i przebudowę skóry

Nazywamy go miniliftingiem laserowym, do którego wykorzystujemy laser, który należy do najnowocześniejszych obecnie laserów na rynku. Ogromną zaletą zabiegu jest to, że nie wyklucza z normalnego funkcjonowania i nie wymaga przerwy od codziennych obowiązków.

Laserowe usuwanie pajączków, naczynek i przebarwień, zabieg, wygładzanie zmarszczek

Laser włoskiej firmy to najnowocześniejsze urządzenie na rynku służące do wykonywania zabiegów na zmarszczki. Procedury przeprowadzane z jego użyciem gwarantują skuteczne odmładzanie w obrębie twarzy (okolice oczu, dolina łez, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki mimiczne: zmarszczki palacza, zmarszczki czoła, lwia zmarszczka), szyi, dekoltu i innych wymagających regeneracji partii ciała.

Nowoczesnym rodzajem bezinwazyjnego liftingu o spektakularnych efektach jest zabieg ClearLift. Dzięki niemu kondycja skóry twarzy ulega trwałej poprawie, a wygładzenie zmarszczek staje się jeszcze bardziej widoczne. Ponadto:

 • redukuje oznaki starzenia, 
 • dogłębnie pobudza do regeneracji skórę twarzy, 
 • poprawia owal i rysy twarzy, 
 • zwiększa elastyczność skóry, 
 • widocznie redukuje efekty starzenia,
 • redukuje przebarwienia,
 • zwęża pory. 

Wygładzenie zmarszczek ClearLift — nieinwazyjna i skuteczna technologia

Usuwanie zmarszczek w Opolu przeprowadzane jest przez kosmetologa za pomocą nowoczesnej techniki frakcjonowania. Polega na tworzeniu ogromnej liczby mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Dzieje się to poprzez przenikanie wiązek laserowych przez naskórek w sposób, który go nie narusza. Powstają w ten sposób mikrokolumny otoczone nietkniętą tkanką, docierające do skóry właściwej. Ta technologia nie pozostawia ran, nie wymaga rekonwalescencji, a wszelkie procesy regeneracyjne przebiegają niezwykle szybko.

Nieinwazyjny proces ClearLift nie wyklucza pacjenta z normalnego funkcjonowania i nie wymaga przerwy w codziennych obowiązkach po wykonanym zabiegu.

Na czym polega zabieg ClearLift?

Clear Lift osiąga spektakularne efekty, dzięki technice frakcjonowania, czyli tworzenia mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Wiązka laserowa przenika przez naskórek bez jego uszkadzania, tworząc mikrokolumny, otoczone nienaruszoną tkanką. Dzięki temu procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko,  zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran.

Usuwanie zmarszczek w Opolu — jak przebiega zabieg ClearLift?

Zabiegi wykonywane za pomocą lasera poprzedzone są dokładnym oczyszczeniem i odtłuszczeniem skóry. Zabieg trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od wielkości partii ciała oraz indywidualnych potrzeb i rozległości dolegliwości.

Cała procedura odbywa się w okularach ochronnych z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa, dzięki czemu skóra twarzy jest odpowiednio chroniona. Następnie na całym poddawanym terapii obszarze przykładana jest specjalistyczna głowica, miejsce przy miejscu. Zabieg jest łagodny, a znieczulenie niepotrzebne. Przyjemny efekt chłodzenia towarzyszący działaniu urządzenia zwiększa komfort pacjenta i eliminuje wszelki dyskomfort.

Przeciwwskazania do zabiegu ClearLift

Usuwanie głębokich zmarszczek w Opolu, podobnie jak inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, ma kilka przeciwwskazań do jego stosowania. Są to:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • nowotwory,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • bielactwo, łuszczyca, infekcje skórne,
 • świeża opalenizna,
 • przyjmowanie leków i ziół fotouczulających,
 • skłonność do bliznowców.

Usuwanie zmarszczek w Opolu to usługi na najwyższym poziomie przeprowadzane za pomocą nowoczesnych urządzeń renomowanych światowych marek. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, wygładzenie zmarszczek, wypełnianie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego, zabiegi powiększania ust. Nasze zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych i higienicznych.

Kto może wykonywać zabieg laserem ClearLift?

Zabieg jest polecany dla osób, które chcą walczyć z oznakami starzenia się skóry, takimi jak: zmarszczki mimiczne, zaburzenia owalu twarzy, rozszerzone pory, przebarwienia, brak elastyczności. Zabieg można wykonywać zarówno na całej twarzy i szyi, jak i na wybranych okolicach, np. samym czole.