Skip to main content
Umów wizytę

Fala uderzeniowa

Koszt zabiegu

250zł

Czas zabiegu

30min

Znieczulenie

-

Liczba zabiegów

6-10

Odstępy między zabiegami

3-4dni

Obszar zabiegu

uda, pośladki, brzuch, ramiona

Okres rekonwalescencji: brak

Kluczowe zalety zabiegu

 1. Certyfikowany sprzęt medyczny. 
 2. Efektywność przy zaawansowanym stadium cellulitu.

Sprawdź cenę

Fala uderzeniowa Storz Medical – redukcja cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem fali akustycznej

Gładka i jędrna skóra? To spełnienie marzeń wielu z nas. A teraz jest sposób, aby zamienić to marzenie w rzeczywistość: najnowszy i najbardziej skuteczny system redukcji cellulitu na rynku! Storz Medical to rewolucyjna, niechirurgiczna technologia, która wykorzystuje fale akustyczne, aby pomóc pozbyć się uporczywych złogów tłuszczu, poprawić krążenie i pozostawić skórę gładszą i jędrniejszą niż kiedykolwiek wcześniej!

Fala uderzeniowa – Informacje o zabiegu

Efekty

Storz Medical – jakie są korzyści tego zabiegu? Zabieg może być stosowany w celu redukcji cellulitu i złogów tłuszczu w różnych obszarach naszego ciała. Jest odpowiedni dla osób, które chcą schudnąć, ale także dla tych, które chcą poprawić swój ogólny wygląd. Jedną z jego zalet jest to, że nie wymaga operacji ani inwazyjnych ingerencji. Fala uderzeniowa Storz to nieagresywny zabieg, który nie wymaga operacji. Jest skuteczną alternatywą dla innych metod redukcji tkanki tłuszczowej, takich jak liposukcja czy diety odchudzające.

 • Zabieg jest bezkonkurencyjny na cellulit
 • Bezpieczeństwo bez naruszania tkanek
 • Bezbolesny
 • Natychmiastowy powrót do codziennych czynności.
 • Ewentualne, delikatne zaczerwienienie bezpośrednio po sesji utrzymuje się maksymalnie do 1 h.
 • Możliwość przeprowadzenia kilku serii w krótkich odstępach czasowych, co przyśpiesza działanie i zwiększa skuteczność zabiegu.
 • Możliwość wykonania jednocześnie z innymi zabiegami poprawiającymi stan skóry, jak np.masaż Lasershape, lipoliza – co da maksymalną poprawa kondycji skóry przy bardziej zaawansowanych wskazaniach
 • Pobudzenie metabolizmu i produkcji kolagenu.

Partie ciała

Na jakie partie można wykonywać zabieg?
• uda
• pośladki
• brzuch
• ramiona

Schemat terapii

Czy zabieg Storz Medical wymaga szczególnych przygotowań? Walka z tkanką tłuszczową. Do zabiegu pacjent nie musi się szczególnie przygotowywać. Przed zabiegiem Storz konieczna jest jednak konsultacja i wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Podczas rozmowy z kosmetologiem pacjent zostaje poinformowany o przebiegu zabiegu Storz oraz o liczbie proponowanych sesji, które w danym przypadku przyniosą oczekiwane efekty. Ważne jest także, żeby pacjent w trakcie zabiegów dbał o dużą ilość przyjmowanych płynów, najlepiej wody niegazowanej. Nawodnienie organizmu jest bardzo ważne.

Schemat terapii
W zależności od stopnia zaawansowania cellulitu pełna terapia może składać się od 6 do 12 zabiegów, wykonywanych 2 razy w tygodniu (co 3-5 dni). Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących – na każdym etapie można ją zakończyć lub dołączyć inne nasze zabiegi z zakresu modelowania sylwetki.

Technologia

Zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej AWT – Acoustic Wave Treatment są z powodzeniem stosowane od 1980 r. wśród pacjentów zmagających się z bólami różnego pochodzenia. Ostatnimi czasy zabiegi tego typu zyskały ogromną popularność w zabiegach regeneracyjnych i anti-aging, ponieważ okazało się, że innowacyjna technologia fali uderzeniowej działa również rewitalizująco na skórę.

 • Fala akustyczna – Emitowana przez urządzenie fala akustyczna , niosąca w sobie bardzo mocno skoncentrowaną energię, posiada unikalną zdolność do wprowadzania tkanek w harmoniczne drgania, które powodują ich rytmiczne rozciąganie się i kurczenie. Fala rozchodząca się w obrębie tkanek miękkich, jakimi są skóra, mięśnie i tkanka tłuszczowa, powoduje ich rozluźnienie, przyspiesza procesy metaboliczne oraz stymuluje mikrokrążenie zwiększając przepływ krwi i limfy. Dzięki pobudzeniu macierzy komórkowej następuje produkcja komórek macierzystych. Dodatkowo, następuje stymulacja czynników wzrostu, co prowadzi do wytwarzania się kolagenu i naczyń krwionośnych. To wszystko sprawia, że skóra zostaje intensywnie pobudzona do regeneracji, a w efekcie staje się bardziej napięta, elastyczna i jędrna.
 • Fale wibracyjne – Dodatkowym elementem urządzenia jest druga głowica, która wykorzystuje działanie fal wibracyjnych. Fale wibracyjne pobudzają procesy metaboliczne, poprawiają krążenie krwi i limfy oraz wspomagają usuwanie produktów przemiany materii. Terapia falami wibracyjnymi stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegu z użyciem fali akustycznej, ponieważ poprawia koloryt skóry, ujędrnia ją oraz wygładza.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu Storz Medical – kto nie powinien poddawać się zabiegowi? Fala akustyczna nie dla każdego

Fala uderzeniowa Storz nie jest odpowiednia dla:

 • osób z wszczepionymi urządzeniami medycznymi (takimi jak rozruszniki serca);
 • osób cierpiących na choroby nowotworowe, ciężkie infekcje, otwarte rany lub uszkodzenia skóry na leczonym obszarze;
 • kobiet w ciąży lub karmiących piersią;
 • osób, które przyjmują leki przeciwzakrzepowe lub których dotyczy leczenie kortykosteroidami.

Wygląd skóry po zabiegu

Efekty zabiegu Storz Medical – fale akustyczne a redukcja cellulitu

Osoby, które poddadzą się zabiegowi fali uderzeniowej z pewnością stwierdzą, że ich ciało dłużej zachowuje młodość i jędrność. Ponadto, należy spodziewać się następujących rezultatów:

 • redukcja obrzęków,
 • poprawione krążenie krwi,
 • wymodelowanie sylwetki,
 • poprawa kondycji skóry,
 • przyspieszony metabolizm komórkowy,
 • poprawa przepływu limfy,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • drenaż limfatyczny,
 • redukcja zwłókniałego cellulitu,
 • ujędrnienie skóry na pośladkach, udach, ramionach.

Najskuteczniejszym planem leczenia jest seria 10–15 sesji przeprowadzana dwa razy w tygodniu. Pierwsze zmiany będą widoczne po kilku zabiegach, ale najlepsze rezultaty mogą być uzyskane nawet po 3 miesiącach, jeśli pacjent konsekwentnie będzie przestrzegał wszystkich zaleceń dotyczących pielęgnacji po zabiegu.

Wskazania po zabiegu

Dla jak najlepszych efektów zalecane jest picie 2 litrów wody dziennie, trzymanie zbilansowanej diety oraz regularna aktywność fizyczna.

Jak pacjent czuje się po zabiegu falą akustyczną Storz Medical? Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu pacjenci mogą odczuwać pewien dyskomfort i widzieć delikatne zaczerwienienie w obrębie obszaru poddanego działaniu sprzętu Storz Medical. Jest to normalna reakcja na leczenie falą akustyczną i ustępuje w ciągu 24 godzin. Sam zabieg falą akustyczną Storz jest nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Nie wymaga okresu rekonwalescencji i pacjent może wrócić do codziennych aktywności od razu po zabiegu Storz. Po terapii zalecamy spożywanie dużych ilości wody. Bardzo ważna jest także regularna aktywność fizyczna. Aby utrzymać długotrwałe rezultaty, zalecane jest także zdrowe odżywianie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zabiegu lub zaleceń po nim prosimy o kontakt z nami już dziś.

Dla jak najlepszych efektów zalecane jest picie 2 litrów wody dziennie, trzymanie zbilansowanej diety oraz regularna aktywność fizyczna. Najlepsze rezultaty możemy dostrzec w ciągu około 2–3 miesięcy Fala akustyczna daje spektakularne efekty modelowania sylwetki w połączeniu z serią zabiegów Endermologii Lasershape.

Pakiet 10 zabiegów endermologii i 5x fala uderzeniowa na wybraną partię – 2400zł