Skip to main content
Umów wizytę

Dermaheal HL

Koszt zabiegu

300zł

Czas zabiegu

30min

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

od 4 do 10

Odstępy między zabiegami

2 tygodnie

Obszar zabiegu

-

Przygotowanie: przez 24h nie pijemy alkoholu


Sprawdź cenę

Jeśli Twoim problemem są wypadające, cienkie, przesuszone włosy, jest na to sposób – mezotarapia skóry głowy z zastosowaniem wieloskładnikowego koktajlu Dermaheal HL zawierającego witaminy, mikroelementy, aminokwasy, koenzymy oraz peptydy biomimetyczne.

Po wykonaniu serii zabiegów włosy stają się bardziej lśniące i grubsze u 100% pacjentów, zdecydowanie zmniejsza się ich wypadanie, a w niektórych przypadkach widoczny jest wyraźny wzrost nowych włosów. Dzieje się to za sprawą składników preparatu, które m. in. poprawiają krążenie, a tym samym odżywienie cebulek włosowych.

W celu uzyskania najlepszych efektów wykonuje się serię 4–6 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych. Zabiegi można wykonywać naprzemiennie z osoczem bogatopłytkowym.

Ważne informacje dotyczące zabiegu

Dla kogo?

Dla kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów, przy wszystkich typach łysienia, ale także przy włosach osłabionych i przesuszonych. Zabieg doskonale sprawdza się także jako metoda rewitalizująca dla osób, które chcą utrzymać doskonały wygląd włosów.

Przebieg zabiegu

Pojedynczy zabieg z wykorzystaniem produktu Dermaheal HL trwa do ok. 30 min. i polega na wykonaniu serii mikronakłuć. Zabieg prawie nie boli i nie wymaga znieczulenia.

Przeciwskazania

  • ciąża i karmienie piersią,
  • uczulenie na którykolwiek ze składników wchodzących w skład kuracji,
  • zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami,
  • przyjmowanie leków immunosupresyjnych,
  • terapia sterydowa,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • choroby reumatyczne.