Skip to main content
Umów wizytę

Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK

Koszt zabiegu

350zł-450zł

Czas zabiegu

1,5h

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

4-8

Odstępy między zabiegami

7-10dni

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt

Okres rekonwalescencji: brak

Kluczowe zalety zabiegu

 1. Specjalistyczne protokoły lecznicze
 2. Marka z 50- letnim doświadczeniem
 3. Międzynarodowy lider w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków

Sprawdź cenę

Danne Montague King to światowa marka z ponad 40 letnim doświadczeniem, która jako jedyna na świecie wykorzystuje zalety enzymów

Zabiegi DMK współdziałają ze skórą zwiększając integralność jej struktury. Dodatkowo terapia wzmacnia mięśnie twarzy, poprawiając jędrność i elastyczność skóry.

Terapia enzymatyczna DMK wykorzystywana jest do poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ma na celu przywrócenie jej równowagi oraz optymalizacji funkcji. Zabiegi paramedyczne DMK są przydatne w przypadku rozmaitych problemów wpływających negatywnie na wygląd skóry twarzy. Pomagają one zachować młodzieńczy wygląd skóry i zredukować niedoskonałości. Zabiegi dedykowane są przede wszystkim dla pacjentów z trądzikiem, łojotokiem, trądzikiem różowatym, rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, skórą atopową i skórą suchą

Zdjęcie przedstawia EFEKT CYTOPLAZMATYCZNY – co to właściwie jest?

Unikalnym zjawiskiem charakterystycznym tylko dla DMK jest nie tylko pobudzanie procesu odnowy skóry, ale również stymulacja pracy naczyń krwionośnych i mięśni. Na skutek tego dochodzi do wystąpienia tzw. efektu cytoplazmatycznego, który widoczny jest na powierzchni skóry w postaci zarysu naczyń włosowatych. Jest to potwierdzenie głębokiego działania enzymów zawartych w kosmetykach DMK. 

Terapia DMK skupia się na 4 podstawowych punktach:

 • Usuwamy martwe komórki naskórka, które powodujś zatkanie porów, pigmentację, zmarszczki oraz suchość
 • Odbudowujemy skórę pobudzając kluczowe procesy, które pozwalają naszym komórkom skóry pracować dłużej i bardziej efektywnie. 
 • Chronimy skórę przed procesami takimi jak glikacja,promieniowanie UV czy wolnymi rodnikami, By nie powodować przedwczesnego obumierania i uszkadzania komórek skóry
 • Wspieramy prawidłowe funkcjonowanie skóry w domu, poprzez prawidłowo dobrane, innowacyjną pielegnację domową DMK.

Informacje o zabiegu

Wskazania

 • skóra problematyczna tj.: trądzik, trądzik różowaty
 • skóra poszarzała, zanieczyszczona
 • skóra z pigmentacją
 • zmiany związane ze starzeniem się

Przebieg zabiegu

Kuracje DMK rozpoczynają się zawsze zabiegiem wprowadzającym

Zabieg ten poprzedza szczegółowy wywiad podczas, które ustalamy czy działamy prewencyjnie czy też działamy na konkretny defekt skórny, dobieramy prawidłową pielęgnację i zlecamy ewentualne badania, w przypadku chorób skóry, potrzebne do prawidłowego działania i niwelowania problemu.

Następnie rozpoczynamy zabieg wprowadzający, który ma za zadanie pozbyć się nagromadzonych toksyn z organizmu, dotlenić silnie skórę i przygotować ją na dalsze etapy kuracji.

Podczas tego etapu występuje proces odwróconej osmozy, który oczyszcza skórę z toksyn, utlenionych produktów przemiany materii oraz wolnych rodników. Maska tworzy efekt cytoplazmatyczny, zwiększa natlenienie, metabolizm komórkowy oraz funkcje immunologiczne.W następnym kroku, przywracamy barierę epidermalną, poprzez stosowanie odpowiednich dalszych kroków zabiegowych.

Żaden zabieg nie wyklucza z codziennego funkcjonowania, co jest ważne w przypadku osób bardzo aktywnych życiowo. Co więcej, zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Nie występuje żadne podrażnienie skóry.

Przeciwwskazania

 • terapia onkologiczna
 • opryszczka

Poza tymi szczególnymi przypadkami, zabiegi są w pełni bezpieczne dla każdego.

Ilość zabiegów

Już po jednym zabiegu widać  poprawę jednak dla osiągnięcia  optymalnego rezultatu zalecane jest poddanie się programowi rozpisanemu na 6 zabiegów wykonywanych z częstotliwością jeden na 7-10 dni.

Zalecenia

Enzymatyczny Zabieg Paramedyczny powinien być wspomagany zaleconą pielęgnacją domową.

Dwa główne nurty działania to :

a)Terapia oczyszczająco – detoksykująca

Zaawansowana terapia dla skór z trądzikiem i trądzikiem różowatym ze zmianami zapalnymi, naciekami i cystami. Zabieg wykazuje działanie antybakteryjne, oczyszcza oraz reguluje pracę gruczołów łojowych, usuwa toksyny oraz poprawia cyrkulację krwi. 

b)Terapia liftingująco-napinająca

Zabieg jest enzymatyczną miostymulacją, co pozwala zapobiegać i korygować oznaki starzenia, zwiększając napięcie mięśni twarzy. Stymuluje tworzenie kolagenu i elastyny, rewitalizuje skórę twarzy, szyi i dekoltu.