Skip to main content
Umów wizytę

Infuzja tlenowa dermaOXY

Koszt zabiegu

149zł-450zł

Czas zabiegu

45min-90min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

4-6

Odstępy między zabiegami

co 2 tygodnie

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt, skóra głowy

Okres rekonwalescencji: brak

Kluczowe zalety zabiegu

  1. Dotlenienie i nawilżenie skóry
  2. Nieinwazyjny zabieg 

Sprawdź cenę

Infuzja tlenowa dermaOXY

Odżywiona, gładka i wyraźnie odmłodzona cera bez igieł i to natychmiast po zabiegu. Zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe? Nie tylko możliwe, ale i skuteczne ! Sekretem pięknego i młodego wyglądu Gwiazd nie są operacje plastyczne, a regularne zabiegi infuzji tlenowej. Dlaczego?Bo infuzja tlenowa to nieinwazyjna, bezbolesna metoda odmładzania skóry z widocznym efektem tuż po zabiegu.

Informacje o Infuzji tlenowej dermaOXY

Swoją popularność infuzja tlenowa zawdzięcza duńskiej marce dermaOXY – producentowi głowic i preparatów infuzyjnych. Marka dermaOXY była pierwszą na rynku, która zajmowała się produkcją kosmetyków oraz głowic do terapii tlenowej. Obecnie infuzja tlenowa Dermaoxy jest jedynym urządzeniem na rynku z certyfikatem FDA,który jest wyznacznikiem bezpieczeństwa i wysokiej jakości.

Oryginalne urządzenie DermaOXY posiada dwie głowice zabiegowe, dzięki czemu efekty sąt ak spektakularne, natychmiastowe i utrzymują się przez długi czas.

Sukces DermaOXY tkwi także w wysokiej jakości preparatach bogatych w czyste składniki aktywne. Ich skuteczność została potwierdzona przez serię badań duńskich naukowców.Wszystkie produkty są atestowane dermatologicznie, nie zawierają parabenów, ani konserwantów. Posiadają certyfikat medyczny FDA.

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

RODZAJ SERUM wtłaczanego skóry uzależnione jest od indywidualnych potrzeb Klienta. Najego wybór wpływa kondycja skóry oraz oczekiwania odnośnie efektu. Po konsultacji Kosmetolog dobierze dla Ciebie odpowiedni rodzaj serum.

Planowanie serii zabiegów DermaOXY stanowi doskonały długofalowy program terapii odmładzającej. Podczas całej kuracji następuje zmiana w strukturze skóry na poziomie komórkowym.

Zabieg infuzji,można stosować także w trakcie terapii sterydowej,kiedy to skóra jest jeszcze bardziej narażona na utratę nawilżenia.

Jeżeli masz w najbliższym czasie ważne wyjście,ślub lub po prostu pragniesz czuć się i wyglądać świetnie, przyjdź na zabieg dzień wcześniej, a fenomenalny efekt będzie widoczny w najważniejszym dla Ciebie momencie.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg infuzji tlenowej?

Dla każdego rodzaju cery, skóry, nawet wrażliwej, naczyniowej. Dla kobiet i mężczyzn. Szczególnie szybkie efekty uzyskamy u osób z szarą, ziemistą, niedotlenioną cerą (polecamy palaczom!). Dla skóry, która potrzebuje „zastrzyku” energii, jako szybki, nieinwazyjny „zabieg bankietowy”.

Po zabiegu

Osoby, które poddają się zabiegowi bez większego przekonania są zaskoczone tym, jak szybko terapia tlenowa przynosi pierwsze efekty – widać je już po jednym zabiegu. Skóra jest wyraźnie odżywiona i nawilżona, poprawia się jej sprężystość i elastyczność, co przekłada się na efekt widocznego odmłodzenia. Poprawa elastyczności skóry sprawia, że owal twarzy staje się bardziej wyrazisty, a zmarszczki w newralgicznych miejscach, takich jak okolice oczu, policzki, szyja (pod podbródkiem) oraz dekolt ulegają wyraźnemu rozprostowaniu.

W celu podtrzymania efektu głębokiego nawilżenia zaleca się wykonanie infuzji tlenowej w serii 4-6 zabiegów. Jako że jest to zabieg nieinwazyjny, który nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji terapii tlenowej możemy  poddawać się tak często, jak tylko odczuwamy taką potrzebę.