Co można robić, gdy nasza skóra pokryta jest przebarwieniami?

Nieestetycznymi, pojawiającymi się nie wiadomo kiedy i dlaczego? Mocno kryjące podkłady, nie wyglądają dobrze na skórze, a współczesne trendy w pielęgnacji i makijażu doceniają naturalne piękno, Zamiast używania mocno kryjących fluidów, dla Twojej skóry, lepsze będą kremy, które tylko wyrównują koloryt twarzy nie tworząc na niej efektu maski.

Do naszego gabinetu, zgłaszają się najczęściej osoby z przebarwieniami potrądzikowymi, posłonecznymi czy hormonalnymi, które pojawiły się po ciąży.

Przy pomocy profesjonalnych zabiegów walka z przebarwieniami jest bardzo skuteczna. Przed zabiegami niezbędna jest konsultacja, która pozwoli dobrać odpowiednią procedurę zabiegową, dostosowaną do rodzaju przebarwień i oczekiwań klienta. W okresie jesienno-zimowym najlepiej sprawdzi się laseroterapia i kwasy.Wbrew pozorom, wiosną i latem można równie efektywnie walczyć przebarwieniami bez złuszczania naskórka !

Zaproponujemy Ci zabiegi, po których spoglądając w lustro zobaczysz nie tylko promienną jednolitą skórę, ale i promienny uśmiech. Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną diagnozę skóry z doborem terapii skoncentrowanej na Twój indywidualny problem.

Zabiegi: