Szpecące blizny często odbierają nam pewności siebie. Szczególnie blizny na twarzy, potrafią unieszczęśliwić naszych klientów. W gabinecie najczęściej spotykamy osoby zainteresowane niwelowaniem blizn potrądzikowych, blizn po różnych zabiegach chirurgicznych, czy po cesarskim cięciu.

W naszym gabinecie skorzystasz z wielu skutecznych sposobów na redukcję blizn. Wybór najbardziej skutecznego dla Ciebie zabiegu, pozostaw specjalistom. Jest on zależny od rodzaju blizny, czyli jej spoistości, koloru, wieku i wielu innych czynników.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację, na której dowiesz się, jaki sposób na redukcję blizn, będzie dla Ciebie najlepszy. Blizny płaskie i różowe najlepiej rozpocząć, usuwać po krótkim czasie od ich powstania. Blizny chirurgiczne, wygładzać można najczęściej zaraz po usunięciu szwów. Oferujemy skuteczne i bezpieczne zabiegi, dzięki którym Twoja skóra będzie znowu piękna, bez niedoskonałości. Odzyskasz radość życia i pozbędziesz się problemu raz na zawsze – z nami!

Zabiegi: