Przeszkadzają Ci pierwsze zmarszczki ?

Najlepszą strategią opóźnienia procesów starzenia w skórze i w całym organizmie są działania profilaktyczne. A może proces starzenia skóry rozpoczął się już dawno, ale walka  z tym problemem okazała się nieskuteczna? Pora skorzystać z naprawdę efektywnych zabiegów estetycznych. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia kwalifikacja do zabiegu. Nie zawsze zabieg, z którego była zadowolona koleżanka, sprawdzi się u Ciebie. Liczy się indywidualne podejście i stworzenie planu terapii.

Już w okolicach 30 r.ż. drastycznie spada ilość włókien kolagenu i elastyny, stanowiących podporę i rusztowanie skóry. Zmniejsza się też stężenie kwasu hialuronowego. Spada napięcie i elastyczność skóry, a tkanka łączna bez odpowiedniego stelażu, zacznie się zapadać. Im później zaczniesz przeciwdziałać tym zjawiskom, tym więcej wysiłku zajmie, osiągnięcie satysfakcjonującego efektu.

Dzięki skutecznym, ale również delikatnym i bezpiecznym zabiegom w LaserBeauty, poprawisz jakość skóry i  pobudzisz ją do regeneracji. Regularne poddawanie się zabiegom estetycznym sprawia, że można utrzymać świeży i atrakcyjny wygląd w każdym wieku, a naturalny proces starzenia, przebiegnie łagodniej i piękniej.

Zabiegi: