Sposób na owłosienie i wrastające włosy?

Golenie włosów maszynką to bardzo niewygodne rozwiązanie. Aby mieć stale gładkie ciało, trzeba to robić bardzo często, narażając się przy tym na nieprzyjemne podrażnienia, zacięcia, wrastanie włosków lub nawet zapalenie mieszków.

Profesjonalna depilacja w LaserBeauty uwolni Cię od tych problemów! Jesteś po kilkunastu zabiegach i nie masz efektów? Znamy przyczynę Twojego rozczarowania. Źle dobrane parametry, brak dokładności, słaby sprzęt, zbyt krótkie odstępy między zabiegami. To najczęstsze przyczyny braku efektów.

O depilacji laserowej wiemy wszystko, a ponad sześcioletnie doświadczenie, sprawia,że jesteśmy w tej dziedzinie prawdziwymi specjalistami! Nie marnuj swoich pieniędzy na drogie i nieskuteczne domowe sprzęty do depilacji. One jedynie osłabiają łodygę włosa, w trakcie ich używania. Testowaliśmy wiele laserów do depilacji. Jednak ranking skuteczności i przyjemnych odczuć w trakcie zabiegu, wygrał tylko jeden – medyczny laser firmy Lumenis.

Laser diodowy to obecnie najlepszy laser wykorzystywany do depilacji. Produkty marki Lumenis to urządzenia medyczne, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa i jakości FDA oraz zgodność z międzynarodowymi normami ISO 9001.

Zabiegi: