Skip to main content
Umów wizytę

LaserBeauty medycyna estetyczna – zabiegi z zakresu medycyny estetycznej Brzeg

Medycyna estetyczna to nadal dość nowa gałąź medycyny, która skupia się na poprawie wyglądu fizycznego pacjentów, często nie poprzez zabiegi chirurgiczne, a na przykład zabiegi biostymulacyjne.

Lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy są przygotowani do prowadzenia zabiegów poprawiania wyglądu twarzy i ciała, takich jak leczenie blizn potrądzikowych, modelowanie kwasem hialuronowym czy usuwanie niechcianych włosów. Oprócz tych zabiegów, medycyna estetyczna może również dostarczyć pacjentom informacji, jak osiągnąć zdrowszą skórę poprzez dietę i styl życia.

Sprawdź cenę

Depilacja laserowa Brzeg – zabieg depilacji laserowej

Zabieg depilacji laserowej jest jednym z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów na trwałe usunięcie niechcianych włosów.

Laserowe usuwanie włosów jest bezpiecznym, zwykle bezbolesnym i skutecznym zabiegiem, który wykorzystuje wiązkę światła do ukierunkowania i zniszczenia melaniny w łodydze włosa. Melanina absorbuje energię z lasera i nagrzewa się, co powoduje uszkodzenie lub zniszczenie korzenia mieszka włosowego.

depilacja laserowa latem

Podczas zabiegu laser jest używany do celowania w określone obszary niechcianych włosów. Do schłodzenia i ochrony skóry podczas pracy lasera na skórze stosowany jest żel. Proces trwa około godzinę, a liczba wymaganych zabiegów zależy od obszaru poddawanego zabiegowi, gęstości włosów i rodzaju skóry. Najczęstsze obszary poddawane zabiegowi to pachy, linia bikini (zarówno kobiety, jak i mężczyźni), nogi oraz twarz.

Wyniki, które klientki i klienci otrzymują dzięki laserowi firmy Lumenis są lepsze, niż mogliby sobie wyobrazić.

Trychologia – trycholog Brzeg

Kuracja trychologiczna to specjalny rodzaj pielęgnacji włosów, który skupia się na skórze głowy. Ma na celu zapobieganie i leczenie różnych chorób skóry głowy, a także utrzymanie zdrowego wzrostu włosów.

Jako trycholog jestem przeszkolona do diagnozowania i leczenia problemów w tym obszarze. Chętnie udzielę również porad dotyczących pielęgnacji włosów i skóry głowy. Jest to przydatne dla osób, które nie mają problemów z włosami, ale chcą zachować ich jakość.

Diagnostyka problemów z włosami Brzeg – zdrowe włosy to atrakcyjny wygląd

Problemy z włosami mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Czasami są to warunki medyczne, takie jak chociażby niedobory żywieniowe. Na przykład niedobór żelaza może powodować wypadanie włosów. Innym razem mogą one wynikać z warunków takich jak choroby tarczycy lub zaburzenia równowagi hormonalnej.

Na pierwszej wizycie przeprowadzany jest wywiad z klientem oraz badanie specjalistycznym sprzętem. Ma to na celu określenie rodzaju problemu z włosami oraz skórą głowy klienta. Pomaga to określić, jaki plan leczenia będzie najbardziej skuteczny.

Dzięki certyfikatowi, który uzyskałam, oraz mojemu doświadczeniu z zakresu zabiegów na włosy i skórę głowy, jestem w stanie zapewnić najlepsze możliwości leczenia.

Zabiegi trychologiczne w Brzegu – szeroki zakres zabiegów na skórę głowy, dermatologia estetyczna

Leczenie trychologiczne w Brzegu może być stosowane w przypadkach, takich jak m.in.:

 • wypadanie włosów,
 • łysienie plackowate (alopecia areata),
 • sucha skóra głowy (łojotok),
 • łuszczyca skóry głowy,
 • alergiczne zapalenie skóry,
 • łupież.

Medycyna estetyczna – zabiegi poprawiające wygląd pacjenta Brzeg

Wszyscy mamy niedoskonałości. Nie zawsze chirurgia plastyczna jest jedynym wyjściem, by się ich pozbyć. Medycyna estetyczna pomaga nam zatuszować wiele z tych problemów. Na czym polega medycyna estetyczna? Medycyna estetyczna i zabiegi dermatologiczne skupiają się na leczeniu zaburzeń skóry i problemów estetycznych. Celem lekarza specjalizującego się w medycynie estetycznej jest zapewnienie zabiegów, które dadzą zadowalające rezultaty.

Nasze zdrowie i wygląd są ze sobą powiązane, dlatego zabiegi estetyczne, takie jak depilacja laserowa czy relaksacja zmarszczek, nie tylko pozostawiają nas z ładniej wyglądającą twarzą, ale także poprawiają zdrowie skóry poprzez redukcję stresu.

Mój gabinet oferuje szereg zabiegów estetycznych o niewielkim stopniu inwazyjności, które stanowią profilaktykę starzenia, m.in:

 • Stymulatory tkanek, w tym Profhilo, Collagen Linerase i Neauvia Hydro Deluxe – związki zawarte w produktach do pielęgnacji skóry mogą pomóc w odbudowie struktury skóry poprzez stymulację kolagenu i elastyny;
 • Mezoterapia igłowa – bezpieczny i skuteczny sposób leczenia licznych problemów skórnych;
 • Osocze bogatopłytkowe – rewitalizuje starzejącą się skórę, zwiększając jej naturalną zdolność do samoleczenia;
 • Nici PDO – sprawiają, że skóra poprawia elastycznośc i zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny;
 • PRX – bezigłowy zabieg biorewitalizacji skóry;
 • Lipoliza iniekcyjna – nieinwazyjny zabieg, który pozwala zniwelować nadmiar tkanki tłuszczowej. Bezpośrednio do tkanki tłuszczowej pacjenta wstrzykiwane są substancje mające na celu jej rozpuszczenie;
 • Terapia EstGen – nowa, klinicznie sprawdzona metoda leczenia, która zwalcza oznaki starzenia się skóry, leczy trądzik i wypryski oraz pomaga pacjentom uniknąć blizn;
 • Mikronakłuwanie – sprzyja regeneracji skóry poprzez naturalne pobudzenie procesu odnowy, a tym samym zwiększenie produkcji kolagenu;
 • Radiofrekwencja mikroigłowa – nieinwazyjny zabieg, który może poprawić wygląd zmarszczek, blizn i zwiotczałej skóry;
 • Peelingi medyczne – Deep Phyto Peeling, Peeling PQ-Age, BioRePeelCl3, Phenomen A.G.E. C+;
 • Zabiegi JALUPRO® – zawarte w produkcie wysokie stężenie kwasu hialuronowego stymuluje komórki skóry i wspiera naturalne nawilżenie, prowadząc do zdrowszej, pełnej życia skóry;
 • Infuzja tlenowa – niechirurgiczne podejście do odwracania oznak starzenia.

Zabiegi medycyny estetycznej na ciało Brzeg – lipoliza iniekcyjna, CoolTech, laser SHAPE, antycellulitowy Spa Abyss

Zabiegi na ciało mogą pomóc nam w utracie uporczywego tłuszczu, zwłaszcza wokół ud i pośladków. Chociaż zabiegi na ciało są skuteczne w redukcji nadwagi, nie mogą zastąpić zdrowej diety i programu ćwiczeń. Ważne jest, aby wprowadzić trwałe zmiany w naszej diecie i przyjąć regularną rutynę ćwiczeń.

Dzięki tym zabiegom można również na nowo ukształtować sylwetkę pacjenta i zmniejszyć widoczność cellulitu.

Mezoterapia zalety

W moim gabinecie oferuję m.in. zabiegi takie jak:

 • Laser SHAPE – ulepszona endermologia – zabieg ma na celu wiele rzeczy, między innymi redukcję cellulitu i lifting skóry. Łagodzi również zasinienia i worki pod oczami poprzez zwężenie porów.
 • Kriolipoliza CoolTech – CoolTech to urządzenie medyczne, które w sposób trwały modeluje sylwetkę, powodując nieinwazyjną utratę tłuszczu. Technologia kriolipolizy CoolTech zamraża uporczywe komórki tłuszczowe, zapewniając długotrwałe rezultaty – bez konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych!
 • Antycellulitowy Spa Abyss – zabieg pozwala usunąć niedoskonałości, gdyż może zmienić kształt i wyszczuplić części ciała, w tym uda, pośladki czy brzuch.

Lipoliza iniekcyjna – LIPOLAX – lipoliza iniekcyjna to rodzaj zabiegu wyszczuplającego ciało, który wykorzystuje zastrzyki do rozpuszczenia tłuszczu i obkurczenia tkanki tłuszczowej. Dzięki temu cellulit staje się mniej widoczny.

Laser Alma Brzeg – zabieg zamykania naczyń i pajączków, usuwanie zmarszczek oraz usuwanie przebarwień skóry

Laserowe leczenie przebarwień polega na wysyłaniu wiązki światła na zaciemnione komórki skóry. Zmienione, zaciemnione komórki są niszczone, a na ich miejscu pojawiają się zdrowe. Po zastąpieniu martwych komórek, skóra wygląda młodziej i zdrowiej.

Laserowe zamykanie naczynek Brzeg to zabieg, w którym naczynia krwionośne poddawane są działaniu światła laserowego. Zabieg ten często wykonuje się u osób, które mają żylaki i pajączki.

Laser Alma, nowe urządzenie do wygładzania zmarszczek na twarzy, wygładza skórę wokół oczu oraz w okolicach nosa i ust – a także inne linie spowodowane na przykład paleniem papierosów. Odmłodzić można również szyję, klatkę piersiową i inne starzejące się części ciała.

Zabieg ClearLift to niechirurgiczny lifting twarzy, dzięki któremu skóra może wydawać się gładsza i młodsza.