Skip to main content
Umów wizytę

LaserBeauty medycyna estetyczna – zabiegi medycyny estetycznej Wrocław

Medycyna estetyczna to nowa specjalność medyczna, która koncentruje się na nieinwazyjnych procedurach mających na celu poprawę wyglądu pacjentów bez operacji lub leków. Lekarze medycyny estetycznej są przeszkoleni w zakresie dermatologii, chirurgii plastycznej i kosmetologii, aby leczyć starzejącą się skórę na twarzy i ciele. Specjalizują się również w metodach usuwania włosów, takich jak terapia laserowa.

Sprawdź cenę

Depilacja laserowa Wrocław

Golenie i woskowanie nie są najwygodniejszymi sposobami usuwania niechcianych włosów na ciele, nie są też zazwyczaj trwałe. Metody te są czasochłonne, niechlujne i często bolesne. Jeśli jesteśmy już zmęczeni goleniem i woskowaniem, jest inny sposób, aby pozbyć się niechcianego owłosienia – laserowe usuwanie włosów. Laserowe usuwanie włosów jest metodą stosowaną do eliminacji niechcianych włosów na ciele poprzez ukierunkowanie na nie wiązki laserowej. Wiązka lasera jest kierowana na mieszek włosowy, gdzie celuje w melaninę (pigment we włosie) i uszkadza ją. Powoduje to, że włosy wypadają, nie odrastając tak szybko, jak wcześniej.

Depilacja laserowa jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów estetycznych, które zapewniają atrakcyjny wygląd na długi czas. Dzięki laserowi marki Lumenis, efekty zabiegu przerastają najśmielsze oczekiwania klientek i klientów.

depilacja laserowa latem

Trychologia – trycholog Wrocław

Trychologia to nauka o schorzeniach włosów i skóry głowy. Jest to gałąź dermatologii, która zajmuje się badaniem, diagnozowaniem i leczeniem schorzeń skóry głowy.

Trychologia jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin w dzisiejszej dermatologii. Trycholodzy są szkoleni do leczenia nie tylko utraty włosów, ale także innych powszechnych problemów, takich jak łupież, łysienie i łuszczyca skóry głowy.

Jak wygląda diagnostyka problemów trychologicznych? Wrocław

Początkowym krokiem w pracy z nowym klientem jest przeprowadzenie obszernego wywiadu i badania skóry głowy przy użyciu specjalistycznego sprzętu – trychokamery. Za pomocą tej techniki możemy wyeliminować lub potwierdzić wypadanie włosów spowodowane takimi czynnikami jak łojotokowe zapalenie skóry (stan zapalny), łupież i atopowe zapalenie skóry. Następnie dokonujemy wyboru terapii, która najlepiej odpowiada potrzebom pacjenta, łącząc wizyty w gabinecie z leczeniem domowym i stosowaniem suplementów diety.

Odpowiednio dobrany program leczenia włosów może wyleczyć choroby zapalne skóry głowy, takie jak atopowe zapalenie skóry (choroba alergiczna), zatrzymać lub spowolnić wypadanie włosów, a w wielu przypadkach doprowadzić do stymulacji nowego wzrostu.

Stany zapalne skóry głowy – najczęstsza przyczyna wypadania włosów. Trycholog Wrocław

Podstawową przyczyną stanów zapalnych skóry głowy jest obecność patogenu lub grzyba. Objawy zapalenia obejmują zaczerwienienie i swędzenie, które mogą być silne. Kiedy skóra jest w stanie zapalnym, staje się bardziej przepuszczalna dla alergenów i toksyn. Układ odpornościowy reaguje zwiększeniem lokalnego przepływu krwi, aby pomóc wyeliminować te elementy, ale to działanie zwiększa również produkcję ciepła w tym obszarze. Powoduje to dalszy stan zapalny i rozszerzenie naczyń włosowatych, które odprowadzają krew na powierzchnię.

Jestem kompetentna w dziedzinie trychologii, o czym świadczy dyplom wiodącej polskiej kliniki specjalizującej się w chorobach skóry głowy i włosów.

Zabiegi trychologiczne we Wrocławiu

Trycholog we Wrocławiu jest w stanie zdiagnozować i leczyć szeroki zakres schorzeń, w tym:

 • nadmierne wypadanie włosów,
 • łysienie różnego rodzaju (plackowate, androgenowe i inne),
 • łupież (tłusty, pstry itp.),
 • łuszczycę i grzybicę skóry głowy,
 • zapalenia skóry głowy,
 • łojotok,
 • świąd skóry głowy,
 • problemy struktury włosa,
 • rzadkie owłosienie.
Mezoterapia zalety

Medycyna estetyczna – zabiegi z zakresu medycyny estetycznej we Wrocławiu

Medycyna estetyczna polega na poprawie wyglądu fizycznego danej osoby – w tym stanu jej skóry, włosów i ogólnego stanu zdrowia. Dlatego wiele osób zwraca się ku medycynie estetycznej jako sposobowi na uzyskanie jak największej poprawy swojego wyglądu.

Oprócz leczenia chorób skóry, takich jak trądzik, trądzik różowaty i egzema, może również zapewnić zabiegi przeciwdziałające efektom starzenia się – w tym zmarszczkom (takim jak kurze łapki), liniom wokół oczu (worki pod oczami), ustom pozbawionym jędrności, uszkodzeniom słonecznym, takim jak piegi lub brązowe plamy na policzkach i nosie.

W moim gabinecie można skorzystać z następujących zabiegów estetycznych:

 • zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, m.in. Profhilo, Kolagen Linerase, Neuvia Hydro Deluxe – stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry poprzez stymulację kolagenu i elastyny;
 • mezoterpia igłowa – to niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda leczenia różnych problemów skórnych;
 • zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego – rewolucyjny zabieg, który radykalnie rewitalizuje starzejącą się skórę;
 • Mikronakłuwanie – wspomaga regenerację skóry poprzez naturalne pobudzenie procesu odnowy;
 • radiofrekwencja mikroigłowa – jest to innowacyjna metoda, która redukuje zmarszczki, blizny i rozstępy bez operacji, a nawet podnosi i uelastycznia skórę;
 • zabiegi z zastosowaniem nici PDO – nici PDO są wykorzystywane w medycynie estetycznej do napinania zwiotczałej skóry i usuwania zmarszczek mimicznych. Ich działanie polega na stymulowaniu produkcji kolagenu, a uzyskana w ten sposób pulchność pomaga wygładzić zmarszczki i fałdy na twarzy;
 • zabiegi z użyciem preparatów PRX – bezigłowa biorewitalizacja skóry;
 • lipoliza iniekcyjna – to niechirurgiczny zabieg, który wykorzystuje wstrzykiwane substancje do rozpuszczania komórek tłuszczowych;
 • terapia estGen – to specjalistyczna formuła, która powstała w laboratoriach inżynierii tkankowej. Udowodniono klinicznie, że pomaga zwalczać oznaki starzenia, leczyć trądzik i egzemę oraz zmniejszać blizny po urazach, takich jak oparzenia czy operacje;
 • peelingi medyczne – Deep Phyto Peeling, Peeling PQ Age, BioRePeelCl3, pHenomen A.G.E. C+;
 • zabiegi z użyciem preparatów JALUPRO – wysokie stężenie kwasu hialuronowego w preparacie stymuluje skórę, dogłębnie ją nawilżając. Nawilżenie zapewnia skórze prawidłowe funkcjonowanie, jędrność i elastyczność;
 • infuzja tlenowa dermaOXY – infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który natychmiast poprawia wygląd skóry.

Zabiegi na ciało Wrocław – lipoliza iniekcyjna, laser SHAPE, CoolTech, program antycellulitowy Spa Abyss

Zabiegi na ciało to świetna opcja na pozbycie się uporczywego tłuszczu, zwłaszcza w takich miejscach jak uda i pośladki. Mogą być również stosowane do redukcji nadmiaru tłuszczu spod oczu lub wokół podbródka – dwa obszary, które mają tendencję do gromadzenia dodatkowej tkanki tłuszczowej łatwiej niż inne! Zabiegi na ciało mogą być stosowane w połączeniu z programem odchudzania, ale nie są one jego zamiennikiem. Jeśli chcemy schudnąć, ważne jest, aby dokonać zmian w diecie i wprowadzić ruch do naszego życia.

Zabiegi z wykorzystaniem wyjątkowych terapii mogą pomóc w ponownym ukształtowaniu sylwetki pacjenta i wyszczupleniu jej, dzięki czemu cellulit będzie mniej widoczny.

Oferuję zabiegi:

 • Laser SHAPE – ulepszona endermologia – celem zabiegu jest m.in. redukcja cellulitu, kojenie skóry, lifting, zwężenie porów, zniwelowanie zasinień i worków pod oczami;
 • Antycellulitowy program Spa Abyss – niezwykle skuteczny zabieg, który modeluje i wyszczupla sylwetkę. Zmniejsza obwód ud, pośladków czy brzucha;
 • Lipoliza iniekcyjna – LIPOLAX – lipoliza iniekcyjna to niechirurgiczny zabieg stosowany w celu usunięcia tłuszczu z różnych części ciała. Wstrzyknięty preparat powoduje rozpad komórek tłuszczowych i ich obkurczenie, co skutkuje mniej widocznym cellulitem;
 • Kriolipoliza CoolTech – to zabieg z wykorzystaniem urządzenia medycznego, które w sposób całkowicie nieinwazyjny modeluje sylwetkę, powodując trwałą utratę tkanki tłuszczowej. Technologia stojąca za CoolTech to kriolipoliza – zamrażanie komórek tłuszczowych wrażliwych na działanie niskich temperatur.

Laser Alma Wrocław – usuwanie przebarwień skóry, zamykanie naczyń i pajączków, usuwanie zmarszczek

Laserowe leczenie przebarwień Wrocław polega na przekazywaniu wiązki światła laserowego do komórek zawierających zbyt dużą ilość melaniny. Światło uszkadza zmienione zaciemnione komórki i jednocześnie zastępuje je zdrowymi. Ten proces odnowy komórkowej skutkuje jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórą.

Laserowe zamykanie naczyń Wrocław to zabieg, w którym czerwone krwinki, które wciąż zawierają hemoglobinę, są wychwytywane przez wiązkę lasera, dzięki czemu te uszkodzone mogą zostać zastąpione zdrowymi. W ten sposób odnawia się struktura komórkowa. Skóra w ciągu zaledwie kilku dni staje się jaśniejsza i ma bardziej wyrównany koloryt.

Laser Alma to najnowsze na rynku urządzenie do niwelowania zmarszczek. Przy jego zastosowaniu gwarantowane jest odmłodzenie twarzy (w okolicy oczu i dolinie łez; bruzdy nosowo-wargowe; zmarszczki mimiczne, np. zmarszczki palacza na policzkach). Szyja, dekolt i inne części wymagające regeneracji również mogą zostać poprawione.

Nieinwazyjny lifting, taki jak zabieg Clearlift, może trwale poprawić stan skóry twarzy i widocznie wygładzić zmarszczki.