Skip to main content
Umów wizytę

Laser Beauty medycyna estetyczna – zabiegi z zakresu medycyny estetycznej Kędzierzyn-Koźle

Medycyna estetyczna to dziedzina medycyny, której celem jest poprawa i utrzymanie wyglądu i zdrowia naszej skóry, włosów i paznokci. Zabiegi medycyny estetycznej mogą pomóc nam wyglądać zdrowo i atrakcyjnie w każdym wieku.

Główne cele medycyny estetycznej to zapobieganie lub spowolnienie procesu starzenia, poprawa naszego wyglądu i pomoc w poczuciu większej pewności siebie. Zabiegi medycyny estetycznej są przeznaczone do leczenia konkretnych chorób skóry, takich jak zmarszczki, plamy starcze i uszkodzenia słoneczne. Mogą być również stosowane w leczeniu trądziku, blizn, cellulitu i wypadania włosów.

depilacja laserowa latem

Sprawdź cenę

Depilacja laserowa Kędzierzyn-Koźle – usuwanie niechcianych włosów na ciele za pomocą wiązki lasera

Depilacja laserowa to popularna i skuteczna technika trwałego usuwania niechcianych włosów na ciele. Proces ten wykorzystuje promienie laserowe do niszczenia melaniny w poszczególnych włosach u ich podstawy, zapobiegając ich odrastaniu.

Podczas zabiegu nakładany jest specjalny żel, który chłodzi i chroni skórę, w czasie gdy jest ona poddawana zabiegowi laserowemu.

Liczba wymaganych zabiegów zależy od obszaru, na jakim się je wykonuje, gęstości włosów i rodzaju skóry. Najczęstsze obszary poddawane zabiegowi to pachy, linia bikini (zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet), nogi. Niektórzy pacjenci cierpią również z powodu niechcianego owłosienia na twarzy.

Wynik zabiegu laserowego za pomocą urządzenia marki Lumenis jest często lepszy niż oczekiwali klienci.

Trychologia – trycholog Kędzierzyn-Koźle

Trychologia to specjalność, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry głowy, takich jak łupież czy łysienie, oprócz zabiegów mających na celu maksymalny wzrost włosów.

Jako trycholog zajmuję się leczeniem osób, które cierpią na wypadanie włosów i choroby skóry głowy, ale także tych, które chcą zoptymalizować wzrost włosów. Moją rolą jest także diagnozowanie, ocena aktualnego stanu skóry głowy i włosów, ustalenie przyczyny łysienia (wypadania włosów), a także udzielanie porad, jak najlepiej je leczyć.

Diagnostyka problemów z włosami Kędzierzyn-Koźle – zdrowe włosy to niesamowity atut

Problemy z włosami mogą mieć wiele przyczyn. Czasami są to warunki medyczne, takie jak niedobory żywieniowe. Na przykład niedobór żelaza może powodować wypadanie włosów; innym razem jest to po prostu kwestia niewłaściwej pielęgnacji lub technik stylizacji. Nadmierne wypadanie włosów może być także wynikiem zaburzeń tarczycy lub innego problemu hormonalnego.

Na pierwszej wizycie wywiad i badanie klienta pomogą ustalić, jaki plan leczenia będzie najbardziej skuteczny.

Moje certyfikaty i doświadczenie pozwalają mi zapewnić klientom najlepsze możliwości leczenia.

Kędzierzyn-Koźle – kompleksowa oferta zabiegów na skórę głowy, a także dermatologia estetyczna

Opcje leczenia w trychologii obejmują następujące elementy:

 • łysienie plackowate – forma utraty włosów;
 • łuszczyca – stan, który powoduje, że na skórze głowy rosną płaty grubej skóry;
 • łupież (łojotok) – swędząca i łuszcząca się wysypka spowodowana niezwykle tłustymi lub suchymi łuskami w porach u podstawy poszczególnych włosów; łojotok – zaczerwienienie zapalne, które może powodować swędzenie;
 • zapalenie skóry – stan, który powoduje czerwone, swędzące plamy na skórze głowy.

Medycyna estetyczna – zabiegi wykonywane w celu poprawy wyglądu pacjenta Kędzierzyn-Koźle

Prawie każdy z nas ma przynajmniej jedną wadę fizyczną, którą chciałby zmienić. Medycyna estetyczna obejmuje wiele różnych rodzajów zabiegów – chirurgia kosmetyczna, zabiegi laserowe, peelingi chemiczne, zastrzyki z botoksu i kwasu hialuronowego – które mogą pomóc osiągnąć wymarzony wygląd.

Medycyna estetyczna i zabiegi dermatologiczne, skupiają się na leczeniu schorzeń skóry i problemów estetycznych. Celem specjalisty medycyny estetycznej jest uzyskanie wyników satysfakcjonujących dla swoich pacjentów.

Zabiegi upiększające, takie jak depilacja laserowa czy redukcja zmarszczek, nie tylko sprawiają, że wyglądamy lepiej, ale również poprawiają nasze zdrowie poprzez redukcję stresu.

Mój gabinet oferuje szereg mało inwazyjnych zabiegów, które pomagają zapobiegać starzeniu się. Możemy leczyć zmarszczki i inne oznaki starzenia, takie jak uszkodzenia słoneczne i blizny potrądzikowe. W mojej ofercie można znaleźć:

 • Mezoterapię igłową – to zaawansowana technika stosowana w leczeniu różnych schorzeń skóry.
 • Stymulatory tkanek, w tym Profhilo, Collagen Linerase i Neuvia Hydro Deluxe – produkty do pielęgnacji skóry zawierające związki, które stymulują produkcję kolagenu i elastyny, odmładzając skórę poprzez jej odbudowę.
 • Osocze bogatopłytkowe – może rewitalizować starzejącą się skórę, zwiększając jej naturalną zdolność do regeneracji.
 • Mikronakłuwanie – stymuluje produkcję kolagenu poprzez naturalne uruchomienie procesu odnowy.
 • Radiofrekwencję mikroigłową – to nieinwazyjny zabieg, który podnosi zwiotczałą skórę i poprawia wygląd zmarszczek.
 • Peelingi medyczne – Deep Phyto Peeling, Peeling PQ-Age, BioRePeelCl3, Phenomen A.G.E. C+.
 • Zabiegi JALUPRO® – wysokie stężenie kwasu hialuronowego stymuluje komórki skóry i wspiera naturalne nawilżenie, prowadząc do zdrowszej skóry.
 • Infuzję tlenową – to niechirurgiczny sposób na spowolnienie procesu starzenia się skóry.
 • Nici PDO, które ujędrniają skórę, uruchamiając produkcję elastyny i zmniejszając widoczność zmarszczek.
 • PRX-T 33 – nieinwazyjny, bezigłowy zabieg rewitalizacji skóry.
 • Lipolizę iniekcyjną – to zabieg, w którym do tkanki tłuszczowej wstrzykiwane są substancje mające na celu rozpuszczenie tłuszczu.
 • Terapię estGen – jest nową, klinicznie potwierdzoną terapią, która leczy trądzik i inne choroby skóry, dodatkowo pomagając pacjentom uniknąć blizn.

Zabiegi medycyny estetycznej na ciało Kędzierzyn-Koźle – lipoliza iniekcyjna, CoolTech, laser SHAPE, antycellulitowy zabieg Spa Abyss

Zabiegi na ciało mogą pomóc nam w utracie uporczywego tłuszczu, zwłaszcza w okolicach ud i pośladków. Chociaż zabiegi na ciało są skuteczne w redukcji nadwagi – to pod warunkiem, że wprowadzimy trwałe zmiany w naszej diecie i przyjmiemy regularną rutynę ćwiczeń!

Zabiegi te mogą również pomóc pacjentom w zmianie kształtu ich ciała, a także w zmniejszeniu widoczności cellulitu.

Mezoterapia zalety

W moim gabinecie wykonuję różne zabiegi, w tym:

 • Laser SHAPE – ulepszoną endermologię – zabieg ma na celu lifting i napięcie skóry, redukcję cellulitu, złagodzenie zasinień i worków pod oczami poprzez zwężenie porów.
 • Kriolipolizę CoolTech – CoolTech to nieinwazyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej, który wykorzystuje technologię zamrażania, aby bezpiecznie i skutecznie wyeliminować uporczywą tkankę tłuszczową.
 • Antycellulitowy Spa Abyss – zabieg ma na celu usunięcie niedoskonałości, takich jak cellulit i rozstępy. Może również zmienić kształt lub wyszczuplić niektóre części ciała, w tym uda i pośladki.
 • Lipolizę iniekcyjną – LIPOLAX – lipoliza iniekcyjna to zabieg rzeźbiący ciało, który wykorzystuje zastrzyki w celu zmniejszenia widoczności cellulitu.

Laser Alma Kędzierzyn-Koźle – zabiegi skórne na pajączki, zmarszczki i przebarwienia

Laserowe leczenie przebarwień skórnych to stosunkowo nowa procedura, która wykorzystuje laser do leczenia przebarwień na skórze. Jest on często stosowany w leczeniu melasmy, która powoduje ciemne plamy na twarzy i ciele. Zabiegi laserowe są również skuteczne w leczeniu trądziku różowatego i blizn potrądzikowych.

Laserowe zamykanie naczynek polega na zamykaniu naczyń krwionośnych, które są widoczne pod skórą. Technika ta jest powszechnie stosowana do redukcji pajączków i niepożądanych zaczerwienień w takich miejscach ciała, jak twarz, nogi i ręce. Leczenie laserowe może być również stosowane na popękanych naczynkach i żylakach w celu zminimalizowania ich wyglądu.

Alma to nowe urządzenie, które leczy zmarszczki na twarzy, w tym te wokół oczu i nosa, a także linie spowodowane paleniem papierosów. Jest ono również skuteczne w przypadku zmarszczek w innych częściach ciała, takich jak szyja czy klatka piersiowa – a nawet może pomóc w powstrzymaniu procesu starzenia.

Procedura ClearLift to niechirurgiczny lifting twarzy, który może sprawić, że zmarszczki i zwiotczała skóra będą mniej widoczne.