Usuwanie przebarwień skóry

Laser Alma Harmony

Alma Harmony Dye-VL™ to innowacyjna technologia do usuwania przebarwień skóry bez ryzyka powikłań

Bezpieczne i skuteczne usuwanie przebarwień jest możliwe. Inteligentny laser samodzielnie rozpoznaje ilość zgromadzonej melaniny w naskórku i samodzielnie dobiera natężenie wiązki lasera,przy tym zdrowe komórki pozostają nienaruszone.

Na czym polega zabieg usuwania i redukcja przebarwień Dye-VL™?

Laserowe usuwanie przebarwień polega na przekazaniu wiązek światła laserowego do zmienionych komórek zawierających zbyt dużą ilość melaniny. Dochodzi do ich uszkodzenia i jednoczesnego zastępowania zniszczonych komórek zdrowymi. Skutkuje to odnową komórkową, efektem czego jest widocznie jaśniejsza skóra.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Dye-VL™?

Z zabiegu laserowego usuwania przebarwień mogą skorzystać wszystkie osoby, które chcą usunąć przebarwienia skutecznie i nieinwazyjnie. Przebarwienia, to brązowe plamy, plamki, piegi, które pojawiają się na naszej skórze, na skutek wielu czynników. Plamy mogą przybierać różne kształty I zaostrzać się w sezonie letnim.

Usuwanie przebarwień skóry laserem Alma Harmony

Jak wygląda zabieg?

Laserowe usuwanie przebarwień, podobnie jak zamykanie naczynek i pajączków wymaga wcześniejszej konsultacji z kosmetologiem w kwestii wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.
Przed rozpoczęciem zabiegu,skóra zostaje dokładnie oczyszczona. Następnie specjalista pokrywa ją cienką warstwą żelu zabezpieczającego i zakłada  na oczy pacjenta okulary ochronne. Po przyłożeniu głowicy, laser oddaje „strzały”, które prowadzą  do uszkodzenia termicznego komórek zawierających zbyt dużą ilość melaniny.

Jak wygląda skóra po zabiegu redukcji przebarwień skóry?

Zaraz po zabiegu może być odczuwalny lekki dyskomfort, porównywalny do uczucia po zbyt długim opalaniu się. Skóra może być zaczerwieniona, a przebarwienia mogę ściemnieć. Jest to pożądany efekt po zabiegu. Po kilku dniach od zabiegu, zmiany pigmentacyjne będą się łuszczyć, co jest prawidłowym efektem.

Ile trwa zabieg Alma Harmony Dye-VL™ i jak często należy go powtarzać?

Usuwanie przebarwień za pomocą lasera trwa od 10 do 30 minut – w zależności od rozległości obszaru. Aby osiągnąć zadowalające efekty, zaleca się wykonać serię zabiegów – o schemacie i częstotliwości decyduje kosmetolog. Najczęściej trzeba przeprowadzić 3-6 procedur w odstępach 3-4 tygodni.

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu i PRÓBĘ LASEROWA

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.

Sprawdź nasze pakiety

Jaka jest skuteczność zabiegu?

Skuteczność laserowego usuwania przebarwień zależna jest m.in. od przyczyny powstania i nasilenia zmian.  Na konsultacji, przed zabiegiem określony zostanie schemat i plan terapii.
Najbardziej widoczne efekty, otrzymujemy przy takich przebarwieniach jak: plamy posłoneczne, plamy wątrobowe, przebarwienia brodawek łojotokowych, ostudzie. Pierwsze zmiany pojawiają się często już po pierwszym zabiegu.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

W dużej mierze skuteczność laserowego usuwania przebarwień zależy także od zaangażowania pacjenta, dlatego aby efekty zabiegów były jak najbardziej skuteczne i długotrwałe prosimy o :

  • całkowite zrezygnowanie z opalania obszaru skóry pokrytego przebarwieniami,
  • zabezpieczanie skóry z preparatami z filtrem 50 SP,
  • przez 1-2 dni należy zrezygnować z makijażu w miejscu uszkodzonego naskórka.

 

Ponadto do momentu złuszczenia przebarwień należy:

  • unikać produktów do twarzy z alkoholem, mydłem;
  • nie wykonywać peelingów i innych zabiegów;
  • nie drażnić okolicy zabiegu;
  • nie stosować ręczników ani gąbek.