Stymulatory tkankowe

odbudowa struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny

zabiegi kosmetologiczne

Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny. Aby zrozumieć działanie stymulatorów tkankowych, musisz pomyśleć nad tym co najbardziej wpływa na określanie naszego wieku przez inne osoby. Czy są to zmarszczki? Nie! Pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się nawet u dwudziestolatków,a mimo to nadal postrzegamy je jako osoby młode. To utrata gęstości skóry,powoduje,że patrząc na osobę 40,50, czy 60 letnią, jesteśmy w stanie określić jej wiek, mimo iż często nie ma zmarszczek! Utrata jędrności twarzy powoduje zaburzenie jej naturalnego kształtu, powstawanie tzw.chomiczków czy siatki drobnych, pionowych zmarszczek na policzkach. Stymulatory tkankowe nie są wypełniaczami,nie powiększają objętości tkanek twarzy. Ich celem jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry. A czy właśnie tego nie potrzebujesz?

Zabiegi

to wielopoziomowy remodeling,którego technika działania wpływa na przebudowę skóry. Wykorzystywany w nim preparat -stabilizowana termicznie molekuła hybrydowa,została opatentowana i nazwana molekułą młodości.

Czym Profhilo różni się od wypełniaczy?Wypełniacze mają za zadanie wypełnić ubytki skórne na określony czas. Natomiast Profhilo pobudza skórę do samodzielnej regeneracji,zapewniając bardziej trwały i naturalny efekt.

Zasadę działania preparatu można porównać do miliona sprężynek,które uwalniają się w miejscu podania i rozchodzą pod skórą,wygładzając wszelkie załamania. Profhilo nie powoduje efektu poszerzenia twarzy,które można często zaobserwować u osób,które stosują wypełniacze w nadmiernej ilości.

Profhilo wyróżnia także specjalna metoda podania,która polega na wstrzyknięciu depozytów preparatu w 5 ściśle określonych punktach,po obu stronach twarzy. Dzięki tej procedurze,minimalizujemy ryzyko uszkodzenia dużych naczyń. Zabieg nie wymaga znieczulenia,ze względu na znikomą bolesność.

Efekty:

Rezultat zabiegu widoczny jest już po 2 sesjach w odstępie 1 miesiąca. U niektórych osób, zalecane są 3 zabiegi. Widocznie poprawia się napięcie mięśniowe,dzięki czemu uzyskasz naturalny efekt liftingu skóry. Warto zaznaczyć,że Profhilo posiada najwyższe stężenie kompleksu hybrydowego – 64 mg, ze wszystkich preparatów dostępnych na rynku,dzięki czemu pierwsze efekty stają się widoczne zaskakująco szybko.

Dlaczego z wiekiem kontur twarzy staje się mniej ostry,a skóra wiotczeje?

Powodem jest stopniowa utrata kolagenu,który stanowi swego rodzaju rusztowanie i włókno podporowe dla skóry. Niestety już około 25 roku życia pojawiają się pierwsze zmiany polegające na stopniowym zanikaniu kolagenu. W wieku 70 lat synteza kolagenu zanika niemal całkowicie.

U kobiet,w trakcie menopauzy proces ten ulega gwałtownemu nasileniu,co związane jest ze spadkiem poziomu estrogenów w organizmie. Siateczka włókien kolagenowych staje się rzadsza a jej właściwości podporowe słabną. W rezultacie skóra traci na jędrności i elastyczności.

Linerase – przełom w odmładzaniu skóry

Preparat Linerase należy do nowej kategorii odmładzania, tzw. Biostymulatorów skóry. Mechanizm jego działania jest podwójny,zarówno nasze własne fibroblasty,są stymulowane do produkcji kolagenu,jak i powstają nowe fibroblasty,które również wytwarzają nowy,młody kolagen. Dzięki temu terapia Linerase przynosi skuteczny efekt osobom w każdym wieku.

Rzecz jasna to nie ten sam kolagen, który znajduje się w kremach do twarzy. To przebadany i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego,nie wywołujący alergii, zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy III.

Całkowita kuracja powinna składać się z 2 do 4 zabiegów,w zależności od kondycji skóry,a efektami młodszego wyglądu można cieszyć się 18 miesięcy. Po takiej kuracji skóra staje się młodsza nawet o 5 lat!

Technika wykonania zabiegu Linerase jest bardzo komfortowa, gdyż iniekcje wykonuje się rzadziej niż w tradycyjnej mezoterapii, dzięki czemu ryzyko powstawania siniaków jest dużo mniejsze. Preparat jest bardzo wydajny,1 fiolka to 5 ml,które można wykorzystać nawet na 3 okolice np. twarz,szyja dekolt.

Efekty na twarzy i szyi :

redukcja blizn

odbudowa ubytków skórnych

poprawa owalu twarzy

zlikwidowanie chomiczków

zmniejszenie zmarszczek (szczególnie dobrze reagują zmarszczki wokół ust i na policzkach)

ujędrnienie szyi

zmniejszenie luźnej skóry podbródka

Efekty na ciele:

redukcja rozstępów

zmniejszenie blizn,

uelastycznienie skóry( zwłaszcza skóra brzucha i ramion)

umów się na wizytę

Preparat często wrzucany jest do worka z zabiegami mezoterapii igłowej. Jednak to nie do końca mezoterapia,bo oprócz kwasu hialuronowego zawiera jeden magiczny składnik,który wyróżnia go na tle innych. A mianowicie hydroksyapatyt wapnia! Jest to znana substancja ujędrniającą,która niesamowicie pobudza produkcję naszego kolagenu w skórze. Zabieg zapewnia doskonały efekt biorewitalizacyjny na dłużej. Pod względem nawilżenia,produkt zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego. To wysokie stężenie,które pozwala osiągnąć konkretny poziom nawilżenia,nawet u skór,które zmagają się z przewlekłym problemem suchości skóry,

Zabiegi można wykonać w odstępie 3-4 tygodni, najlepiej w serii 3-4 zabiegów.

Podsumowując zabieg z zastosowaniem Neuvia Hydrodeluxe,skierowany jest do osób,które chcą nawilżyć i rozjaśnić skórę,ale także podziałać napinająco i stymulująco na własny kolagen.

Redermalizacja to nowa metoda zapobiegania starzeniu się skóry. Łączy ona działanie regulujące procesy oddychania w komórkach, głębokie nawilżenie skóry oraz blokowanie wolnych rodników. Redermalizacja pozwala na przywrócenie skórze gęstości, jędrności, elastyczności i nawodnienia. Hamuje procesy starzenia w skórze.

Xela Rederm to jedyny na rynku preparat wywierający bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne w naszej skórze (poprawa oddychania komórkowego, mikrokrążenia, transportu jonów, stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i białek, wzrost produkcji energii w cyklu Krebsa). Dzięki temu komórki skóry mają większą żywotność oraz ochronę przed uszkodzeniami.

W swoim składzie zawiera bursztynian sodu (będący aktywnym składnikiem preparatu) oraz kwas hialuronowy wzmacniający jego działanie poprzez przywrócenie równowagi wodnej w skórze. Badania potwierdzają, że takie połączenie dwóch składników silniej pobudza skórę do produkcji fibroblastów, kolagenu i aminokwasów niż preparat jednoskładnikowy!

Redermalizacja-Xela-Rederm

Nucleofill to preparat do biostymulacji i głębokiej odnowy skóry. Jako biostymulator tkankowy ma za zadanie pobudzać skórę do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, bez ingerencji w rysy twarzy i sztucznego efektu wypełnienia jak przy wypełniaczach.

Działa na 3 płaszczyznach:

  • liftingującej – stymulacja fibroblastów, kolagenu, elastyny
  • nawilżającej – zapobieganie utracie wody
  • antyoksydacyjnej – likwidowanie wolnych rodników

Potrójne działanie sprawia, że uzyskujemy efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

W swoim składzie zawiera polinukleotydy – naturalne cząsteczki odpowiedzialne za wiązanie wody w naskórku i przeciwdziałanie wolnym rodnikom. Dzięki zabiegowi uzyskujemy efekt wypoczętej i zdrowej skóry.

Nucleofill

Ejal to głęboko bio-rewitalizujacy produkt, który poprawia zagęszczenie skóry i przywraca jej funkcje fizjologiczne. Jest to możliwe dzięki stymulacji komórek skóry ( fibroblastów), przebudowaniu macierzy pozakomórkowej oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

Zawiera 40mg kwasu hialuronowego. Przeciwdziała jego utracie w skórze, uzupełnia braki i pobudza do produkcji nowego kwasu hialuronowego. Nawilża skórę i zatrzymuje wodę w naskórku. Jest wskazany w zabiegach odmładzających oraz zapobiegających uszkodzeniom skóry w wyniku działania promieniowania UV. Zabieg ten pozwala na szybką odbudowę i poprawę utraconego owalu twarzy, poprawę napięcia i elastyczności skóry, zniwelowanie drobnych zmarszczek i zagęszczenie skóry.

Preparat nie zmienia rysów twarzy, efekt jest naturalny.

Ejal 40

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.