Radiofrekwencja mikroigłowa Opole

zachowaj swoje naturalne piękno na dłużej!

zabiegi kosmetologiczne

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to przede wszystkim skuteczny, a zarazem mało bolesny zabieg kosmetologii estetycznej. Jest to innowacyjna metoda, która pomaga zwalczać zmarszczki, blizny, rozstępy, a także w nieinwazyjny sposób liftinguje skórę oraz poprawia jej elastyczność. Cały zabieg opiera się na połączeniu dwóch metod, czyli mikronakłuwania oraz podgrzania tkanek. W ten sposób mobilizujemy skórę do odnowy i procesów naprawczych. Zabieg ten nie wyklucza z codziennych czynności, a zaledwie kilka godzin po przeprowadzonym zabiegu zaczerwienienie widoczne w miejscu zabiegowym ustępuje.

Wskazania

  • blizny (również te potrądzikowe)
  • zmarszczki w różnych okolicach twarzy, szyi, dekoltu
  • rozstępy
  • skóra wiotka, cienka, mało elastyczna 

Efekty

Już po jednym zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej można zobaczyć zaskakujące efekty. Od razu po zabiegu włókna kolagenowe obkurczają się, przez co skóra staje się napięta. Jednak, by efekty były bardziej zauważalne należy odczekać minimum miesiąc, gdyż w tym czasie skóra się zregeneruje, zmarszczki się wypłycą, a blizny będą zdecydowanie mniejsze. Będzie można także zauważyć iż owal twarzy oraz koloryt ulegną poprawie.  

Terapia łączona

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej w bezpieczny sposób można połączyć z osoczem bogatopłytkowym lub fibryną. Cała procedura może odbyć się przy jednej wizycie w gabinecie, co jest dużą oszczędnością czasu dla klienta. Łącząc te dwa zabiegi uzyskujemy spektakularny efekt dla naszej skóry. Dzięki zabiegowi radiofrekwencji mikroigłowej można zniwelować zmarszczki, przebarwienia czy też blizny, natomiast dołączając osocze bogatopłytkowe wspomagamy skórę szybszą regeneracją oraz jeszcze bardziej jesteśmy w stanie ją ujędrnić.

 

Pozytywne aspekty radiofrekwencji mikroigłowej 

Przede wszystkim plusem w zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej jest możliwość kontrolowania głębokości nakłuć oraz ustawienie mocy na jakiej chcemy pracować. Przed każdym zabiegiem wymieniany jest również kartridż, by nie doszło do zakażenia. Podczas zabiegu odczuwane może być jedynie ciepło, a skóra wygląda na lekko “podziurawioną” z efektem zaczerwienienia. Ważne jest jednak to iż z każdą godziną po zabiegu skóra wygląda lepiej, a na następny dzień zaczerwienienie jest praktycznie niewidoczne. Dlatego też po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji i od razu można wrócić do codziennych zajęć. Dodatkowym plusem przy zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej jest możliwość wykonywania go przez cały rok, niezależnie od pory roku.

 

Przeciwwskazania

  • rozrusznik serca
  • aktywna opryszczka
  • ciąża
  • choroby nowotworowe
  • przeprowadzone zabiegi w ostatnich 3 miesiącach tj.: nici PDO, zabieg z użyciem kwasu hialuronowego itp.
  • choroby autoimmunologiczne 

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.