Zabieg Profhilo

odbudowa struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny

zabiegi kosmetologiczne

profhillo

Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych Profhilo

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny. Aby zrozumieć działanie stymulatorów tkankowych, musisz pomyśleć nad tym co najbardziej wpływa na określanie naszego wieku przez inne osoby. Czy są to zmarszczki? Nie! Pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się nawet u dwudziestolatków,a mimo to nadal postrzegamy je jako osoby młode. To utrata gęstości skóry,powoduje,że patrząc na osobę 40,50, czy 60 letnią, jesteśmy w stanie określić jej wiek, mimo iż często nie ma zmarszczek! Utrata jędrności twarzy powoduje zaburzenie jej naturalnego kształtu, powstawanie tzw.chomiczków czy siatki drobnych, pionowych zmarszczek na policzkach. Stymulatory tkankowe nie są wypełniaczami,nie powiększają objętości tkanek twarzy. Ich celem jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry. A czy właśnie tego nie potrzebujesz?

Zabiegi

to wielopoziomowy remodeling,którego technika działania wpływa na przebudowę skóry. Wykorzystywany w nim preparat -stabilizowana termicznie molekuła hybrydowa,została opatentowana i nazwana molekułą młodości.

Czym Profhilo różni się od wypełniaczy?Wypełniacze mają za zadanie wypełnić ubytki skórne na określony czas. Natomiast Profhilo pobudza skórę do samodzielnej regeneracji,zapewniając bardziej trwały i naturalny efekt.

Zasadę działania preparatu można porównać do miliona sprężynek,które uwalniają się w miejscu podania i rozchodzą pod skórą,wygładzając wszelkie załamania. Profhilo nie powoduje efektu poszerzenia twarzy,które można często zaobserwować u osób,które stosują wypełniacze w nadmiernej ilości.

Profhilo wyróżnia także specjalna metoda podania,która polega na wstrzyknięciu depozytów preparatu w 5 ściśle określonych punktach,po obu stronach twarzy. Dzięki tej procedurze,minimalizujemy ryzyko uszkodzenia dużych naczyń. Zabieg nie wymaga znieczulenia,ze względu na znikomą bolesność.

Efekty:

Rezultat zabiegu widoczny jest już po 2 sesjach w odstępie 1 miesiąca. U niektórych osób, zalecane są 3 zabiegi. Widocznie poprawia się napięcie mięśniowe,dzięki czemu uzyskasz naturalny efekt liftingu skóry. Warto zaznaczyć,że Profhilo posiada najwyższe stężenie kompleksu hybrydowego – 64 mg, ze wszystkich preparatów dostępnych na rynku,dzięki czemu pierwsze efekty stają się widoczne zaskakująco szybko.

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.