Osocze bogatopłytkowe Opole

zachowaj swoje naturalne piękno na dłużej!

zabiegi kosmetologiczne

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Genialny zabieg, naturalnie odmłodzający i regenerujący skórę.

Osocze bogatopłytkowe zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka.

W efekcie skóra się regeneruje, następuje poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, a zmarszczki spłycają się.
Skóra staje się lepiej ukrwiona i nawilżona, wyraźnie młodsza, a twarz nabiera blasku.

Przygotowanie do zabiegu rozpoczyna się od nałożenia na obszar poddany zabiegowi kremu znieczulającego.Dzięki temu terapia osoczem jest prawie bezbolesna.Następnie zostaje pobrana krew pacjenta, którą umieszczamy w medycznych probówkach,przeznaczonych specjalnie do tego zabiegu. Następnie krew zostaje odwirowana z odpowiednią prędkością,tak aby nie zniszczyć płytek krwi. Koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem odciągany jest do strzykawki. Odpowiednio przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego wstrzykuje się do skóry w wybrane miejsca z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo, wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry,

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej z uwagi na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność, dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych, wysoka zaś skuteczność w osiągnięciu zamierzonego efektu, związana jest z wysoką zawartością w osoczu bogatopłytkowym substancji odpowiedzialnych za stymulację procesów naprawczych w skórze.

Osocze bogatopłytkowe - Informacje o zabiegu

oznaki starzenia się skóry (zmarszczki, bruzdy, fałdy, niejednolity koloryt, utrata blasku i jędrności)

skóra wymagająca biostymulacji i odbudowy

trudno gojące się rany

skóra atopowa, skłonna do alergii

trądzik różowaty

przyspieszenie gojenia po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej

różne typy łysienia

blizny, rozstępy

aktywne infekcje wirusowe np opryszczka, bakteryjne i grzybicze

chorby krwi

choroby wirusowe (HIV, czynne zakażenie WZW B oraz WZW C)

nowotwory

ciąża i karmienie piersią

przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia np. aspiryna

choroby autoimmunologiczne np. toczeń

rodzaj użytych próbówek

W LaserBeauty stosujemy tylko i wyłącznie certyfikowane próbówki medyczne,przeznaczone do iniekcji wtórnej i precyzyjnego odseparowania płytek krwi.

rodzaj wirówki i sposób wirowania

Posiadamy wyspecjalizowaną wirówkę,która jest przeznaczona do seperacji płytek krwi.Znamy zasady wirowania,wpływające na jakość uzyskanego osocza.Dzięki temu uzyskujemy właśnie osocze bogatopłytkowe,a nie jak to bywa w części gabinetów -ubogopłytkowe,które nie przyniesie pożądanych efektów.

technika podania

Aby osocze mogło zadziałać,musi być podane iniekcyjnie do warstwy skóry właściwej,w której znajdują się fibroblasty,kolagen i elastyna.Nie możemy podać osocza zbyt płytko,ani zbyt głęboko.

Nie dajmy sie zatem nabrać na tzw.maseczki z osocza.Metoda wklepywania, choć najbardziej komfortowa i ostatnio modna po zabiegach typu dermapen, dermaroller, czy laserze frakcyjnym, tylko marnuje osocze.Czynniki wzrostu,zawarte w płytkach krwi nie mają szansy zadziałać,ponieważ nie są w stanie wniknąć do skóry wlaściwej. Co prawda skóra po tych zabiegach jest podziurkowana,ale wytworzone mikrokanaliki wypełnione są krwią i blokują,wnikanie jakichkolwiek substancji z zewnątrz.

Z kolei podanie osocza zbyt głęboko,wiąże się z podaniem go do tkanki tłuszczowej.Co również w żaden sposób nie wpłynie na poprawę jakości skóry.Po prawidłowej technice podania,skóra pokryta jest małymi koralikami,podobnie jak po zabiegu mezoterapii.

Zostaje jeszcze metoda podania pistoletem.Niestety przy stosowaniu pistoletu,wykorzystujemy mniej więcej połowę preparatu,bo reszta rozlewa się po skórze.

wiek klienta i jego oczekiwania

Dla młodszych osób (20-35) osocze powinno być jednym z pierwszych zabiegów spowalniającym efekty starzenia.Osoby starsze powinny wykonywać osocze najlepiej w terapii łączonej np z zabiegami mezoterapii igłowej,kwasami, czy mikronakłuwaniem. Dzięki temu można dużo lepiej wykorzystać działanie osocza bogatopłytkowego w odmładzaniu.

Osocze bogatopłytkowe - Postępowanie przed i po zabiegu

Przygotowanie do zabiegu:
Postępowanie po zabiegu:

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.

FAQ

Zobacz najczęściej zadawane pytanie

dotyczące Depilacji Laserowej

Osocze bogatopłytkowe - Pytania i odpowiedzi

Czy to boli?

Odczucia zabiegowe w dużej mierze zależne są od osoby,a nawet od dyspozycji dnia. Zabieg nie jest zaliczany do bolesnych, ale smarujemy skórę specjalnym kremem znieczulającym aby złagodzić ewentualne nieprzyjemne doznania zabiegowe i zwiększyć komfort pacjenta.

Czy po zabiegu można wrócić do codziennych czynności?

Po zabiegu mogą pojawić się delikatne zaczerwienienia po wkłuciach i tzw.koraliki.Aby zwiększyć komfort naszych klientów i przyspieszyć regenerację skóry, w cenę zabiegu wliczona jest maska LED(odnośnik do maski LED),którą stosujemy po każdym zabiegu osocza bogaopłytkowego.

Osocze jest dość płynne,dlatego ślady po zabiegu,znikają dość szybko nawet tego samego dnia.Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne pozostawiając niewielkiego siniaka. Najczęściej jednak pójście do pracy na następny dzień będzie jak najbardziej możliwe. Ewentualne ślady po nakluciach mozna przykryć delikatnym makijażem.

Czy zabiegi można wykonywać o dowolnej porze roku?

Tak, osocze bogatoplytkowe można wykonywać o dowolnej porze roku. Nie powinno się jednak od razu po zabiegu opalać skóry.

Kiedy będą zauważalne efekty pozabiegowe?

Przebudowa tkanek po pierwszorazowym podaniu PRP zaczyna się już po 48 godzinach od zabiegu, a pierwsze widoczne gołym okiem efekty w postaci poprawy napięcia i gęstości skóry oraz wypełnienia zmarszczek widoczne są po dwóch tygodniach.W przypadku kiedy podajemy osocze aby przyspieszyć gojenie się skory efekty widoczne są szybciej.

Aby uzyskać pożądane efekty, zabiegi osoczem bogatopłytkowym wykonywane powinny być w seriach minimum 3 zabiegów w odstępie 3-6 tygodni. Zabiegi przeciw wypadaniu włosów można łączyć z zabiegami mezoterapii na wzmocnienie włosów z wykorzystaniem preparatów pobudzających wzrost, np. Dermaheal HL

Znajdź nas na Facebooku:

GODZINY OTWARCIA
PN 9:00 - 17:00 WT - PT 10:00 - 18:00
SOBOTA : WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Istnieje możliwość dopasowania godzin
otwarcia gabinetu do Państwa potrzeb.