profilowe

O gabinecie

Jestem dyplomowanym kosmetologiem z pięcioletnim doświadczeniem zawodowym.W 2013 roku ukończyłam 3 letnie studia kosmetologiczne,które uzupełniłam studiami magisterskimi z  biotechnologii kosmetologicznej.

Wiedza i umiejętności zdobyte na studiach pomogły znaleźć mi pracę  w renomowanych salonach,w których zajmowałam się się laseroterapią i medycyną estetyczną.Dzięki temu,stałam się specjalistą w takich dziedzinach jak mezoterapia igłowa, depilacja laserowa czy osocze bogatopłytkowe.

Cały czas jestem na bieżąco z nowymi technologiami, uczestniczę w spotkaniach branżowych,wybieram szkolenia tylko u najlepszych specjalistów. Obecnie moim celem jest pogłębianie wiedzy z zakresu trychologii i medycyny estetycznej.Moje kompetencje z zakresu trychologii poparte są dyplomem analityka trychologii.W weekendy  studiuję podyplomowo Medycynę Estetyczną w WSPS w Dąbrowie Górniczej.

Mój zawód jest moją największą pasją,dlatego pragnę być najlepszym specjalistą dla tych,którzy mi zaufają.Wiedza, rzetelność i bezpieczeństwo, to dla mnie najważniejsze fundamenty mojej pracy.

W gabinecie nastawiona jestem na współpracę, nie osiągnę wszystkiego bez Twojej pomocy. Razem zadbamy o to abyś była/był zadolona/y.

Zobacz do oferty

Zapraszam serdecznie na

Bezpłatne konsultacje z kosmetologiem

które rozwieją wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Umów się na wizytę

Certyfikaty

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Znajdź nas na Facebooku:

GODZINY OTWARCIA
PN - WT 9:00 - 17:00 ŚR - PT 10:00 - 18:00
SOBOTA : WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Istnieje możliwość dopasowania godzin
otwarcia gabinetu do Państwa potrzeb.