NICI PDO

terapia kształtująca i wyszczuplająca sylwetkę

zabiegi kosmetologiczne

NICI PDO

Zabiegi z zastosowaniem nici PDO dają spektakularny efekt poprawy struktury skóry. Można je aplikować,przeciwdziałając niemal wszystkim oznakom starzenia. Również wokół oczu i na szyji, czy podbródku.

Obecność nici PDO w tkance wzmacnia mięśnie i ścięgna. Skóra staje się grubsza i elastyczna! Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.

Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces ten trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 7-8 miesięcy). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 2 lat. Materiał, z którego wykonane są nici(polidioksanon) jest całkowicie rozpuszczalny w tkankach i nie ma ryzyka alergii. Polidioksanon jest materiałem znanym i stosowanym od wielu lat,głownie w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej.

Obecnie metoda PDO wykorzystywana jest m. in. w Japonii, USA, Brazylii, Rosji i w krajach Europy Zachodniej. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na ternie całej Unii Europejskiej.

Informacje o zabiegu

Zabieg trwa zazwyczaj 20 – 40 minut i jest praktycznie bezbolesny. Możemy znieczulić miejscowo obszar zabiegu,kremem znieczulającym,jednak rzadko występuje taka potrzeba. Ustalane są punkty wprowadzenia igieł i linie wprowadzania nici pod skórą. Wprowadzamy igłę, wokół której owinięta jest liftingującą nić,a następnie szybkim ruchem ją wyciągamy. Nić zostaje już w skórze.
Po aplikacji widoczne są jedynie drobne zaczerwienienia, które znikają w ciągu kilku dni. Możliwe są też drobne siniaki.

Dla kogo jest przeznaczony?

Najlepsze efekty uzyskujemy u osób w wieku 30-55 lat.
Zabieg stanowi też doskonałe uzupełnienie, procedur odmładzających i terapii łączonych u osób starszych.

dolna powieka – worki i zmarszczki

kurze łapki

nadanie objętości policzkom

wyraźny fałd nosowo-wargowy

fałd podbródkowy

fałd marionetkowy

opadające policzki i obszar pod dolną szczęką

fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie

Kiedy i jak długo widać efekty?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są natychmiast, niemniej jednak należy pamiętać, że właściwy proces tworzenia nowego kolagenu rozpoczyna się po 10 – 14 dniach i tak naprawdę dopiero wówczas zaczynają być widoczne właściwe efekty zabiegu. Proces tworzenia nowego kolagenu trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni).Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.

odmłodzenie skóry

wygładzenie zmarszczek

wzrost lub zmniejszenie objętości

lifting skóry

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.