Neuvia Hydro Deluxe

odbudowa struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny

zabiegi kosmetologiczne

Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych Neuvia Hydro Deluxe

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny. Aby zrozumieć działanie stymulatorów tkankowych, musisz pomyśleć nad tym co najbardziej wpływa na określanie naszego wieku przez inne osoby. Czy są to zmarszczki? Nie! Pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się nawet u dwudziestolatków,a mimo to nadal postrzegamy je jako osoby młode. To utrata gęstości skóry,powoduje,że patrząc na osobę 40,50, czy 60 letnią, jesteśmy w stanie określić jej wiek, mimo iż często nie ma zmarszczek! Utrata jędrności twarzy powoduje zaburzenie jej naturalnego kształtu, powstawanie tzw.chomiczków czy siatki drobnych, pionowych zmarszczek na policzkach. Stymulatory tkankowe nie są wypełniaczami,nie powiększają objętości tkanek twarzy. Ich celem jest przywrócenie utraconych przez lata parametrów skóry. A czy właśnie tego nie potrzebujesz?

Zabiegi

Preparat często wrzucany jest do worka z zabiegami mezoterapii igłowej. Jednak to nie do końca mezoterapia,bo oprócz kwasu hialuronowego zawiera jeden magiczny składnik,który wyróżnia go na tle innych. A mianowicie hydroksyapatyt wapnia! Jest to znana substancja ujędrniającą,która niesamowicie pobudza produkcję naszego kolagenu w skórze. Zabieg zapewnia doskonały efekt biorewitalizacyjny na dłużej. Pod względem nawilżenia,produkt zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego. To wysokie stężenie,które pozwala osiągnąć konkretny poziom nawilżenia,nawet u skór,które zmagają się z przewlekłym problemem suchości skóry,

Zabiegi można wykonać w odstępie 3-4 tygodni, najlepiej w serii 3-4 zabiegów.

Podsumowując zabieg z zastosowaniem Neuvia Hydrodeluxe,skierowany jest do osób,które chcą nawilżyć i rozjaśnić skórę,ale także podziałać napinająco i stymulująco na własny kolagen.

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.