Mezoterapia igłowa

zachowaj swoje naturalne piękno na dłużej!

zabiegi kosmetologiczne

Mezoterapia igłowa

Jest bardzo skuteczną, a przy tym bezpieczną metodą leczenia różnych problemów skórnych. Podczas zabiegu wstrzykiwane są małe dawki substancji leczniczych w miejsca, które tego potrzebują.

Zabiegi mezoterapii igłowej mają za zadanie dostarczenie substancji powodujących biorewitalizację, remodeling oraz nawilżenie bezpośrednio w głębsze warstwy skóry. To również zabiegi o znaczeniu profilaktycznym w przypadku zmarszczek, wiotkości skóry, wypadania włosów. Świetnie pomagają zredukować zmiany skórne typu cellulit, rozstępy.

Zabieg wykonuje się bardzo cienką igłą. Przy pomocy płytkich nakłuć wprowadzamy substancje aktywne w miejsca, gdzie są najbardziej potrzebne.
Składniki te działają optymalnie, ponieważ dostarczane są bezpośrednio do skóry właściwej, w odróżnieniu od kremów, które działają jedynie w obrębie naskórka.

Ujmując rzecz w skrócie możemy powiedzieć, że mezoterapia to krem podany prosto do skóry. Składniki odżywcze docierają dokładnie tam gdzie są potrzebne.

Informacje o zabiegu

odmładzanie, regeneracja i rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu

redukcja zmarszczek płytkich i głębokich

intensywne nawilżenie skóry

profilaktyka przeciwstarzeniowa (już po 20 roku życia skóra potrzebuje działań profilaktyki przeciwstarzeniowej)

ujędrnianie i odżywianie skóry

cera ze skłonnością do trądziku

niechirurgiczna, naturalna metoda

natychmiastowe rezultat

wzrost nawilżenia, elastyczności, jędrności, rozświetlenie skóry

długotrwałe rezultaty

niemal całkowita redukcja płytkich zmarszczek, redukcja zmarszczek głębokich, przywrócona gładkość i gęstość skóry, zdrowsze mocniejsze włosy, zredukowany cellulit, zmniejszenie widoczności przebarwień

pobudzenie skóry do odnowy

głębokie nawilżenie

redukcja przebarwień

redukcja cieni i worków pod oczami

spłycenie zmarszczek

odmłodzenie skóry

zahamowanie wypadania włosów

stymulacja do odbudowy nowych włosów

redukcja cellulitu

redukcja rozstępów

zdrowy, młody wygląd skóry

Postępowanie przed i po zabiegu

Przygotowanie do zabiegu:
Postępowanie po zabiegu:
Przeciwwskazania

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.

FAQ

Zobacz najczęściej zadawane pytanie

dotyczące Depilacji Laserowej

Pytania i odpowiedzi

Czy to boli?

Odczucia zabiegowe w dużej mierze zależne są od osoby,a nawet od dyspozycji dnia. Zabieg nie jest zaliczany do bolesnych, ale smarujemy skórę specjalnym kremem znieczulającym aby złagodzić ewentualne nieprzyjemne doznania zabiegowe i zwiększyć komfort pacjenta.

Czy po zabiegu można wrócić do codziennych czynności?

Po zabiegu mogą pojawić się delikatne zaczerwienienia po wkłuciach i grudki.Aby zwiększyć komfort naszych klientów i przyspieszyć regenerację skóry, w cenę zabiegu wliczona jest maska LED(odnośnik do maski LED),którą stosujemy po każdym zabiegu mezoterapii igłowej.

Czas utrzymywania się grudek jest różny w zależności od gęstości preparatu jaki podajemy. Standardowo jest to kilka godzin to maksymalnie dwóch dni.Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne pozostawiając niewielkiego siniaka. Po zabiegu wyjście na bal nie będzie najlepszym pomysłem, jednak pójście do pracy na następny dzień będzie jak najbardziej możliwe. Już na następny dzień można nałożyć na skórę delikatny makijaż.

Czy zabiegi można wykonywać o dowolnej porze roku?

Tak, mezoterapię igłową można wykonywać o dowolnej porze roku. Skóra do zabiegu nie może być świeżo opalona dlatego kilka dni po powrocie z wakacji należy się powstrzymać od tego typu zabiegów.

Kiedy będą zauważalne efekty pozabiegowe?

W przypadku skóry twarzy pierwsze efekty odczuwalne i zauważalne będą tuż po pierwszym zabiegu – skóra będzie bardziej nawilżona i odżywiona, nabierze promiennego blasku.

W przypadku wypadania włosów proces ten zostaje zatrzymany, a u wielu pacjentów zacznie się etap odrastania nowych włosów. Skuteczność zabiegów potwierdzono także w walce z cellulitem: poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych skutkuje ujędrnieniem skóry i w zależności od wyjściowego stopnia cellulitu jego całkowitym usunięciem lub znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

Znajdź nas na Facebooku:

GODZINY OTWARCIA
PN - WT 9:00 - 17:00 ŚR - PT 10:00 - 18:00
SOBOTA : WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Istnieje możliwość dopasowania godzin
otwarcia gabinetu do Państwa potrzeb.