Mezoterapia igłowa Opole

zachowaj swoje naturalne piękno na dłużej!

zabiegi kosmetologiczne

Mezoterapia igłowa

Jest bardzo skuteczną, a przy tym bezpieczną metodą leczenia różnych problemów skórnych. Podczas zabiegu wstrzykiwane są małe dawki substancji leczniczych w miejsca, które tego potrzebują.

Zabiegi mezoterapii igłowej mają za zadanie dostarczenie substancji powodujących biorewitalizację, remodeling oraz nawilżenie bezpośrednio w głębsze warstwy skóry. To również zabiegi o znaczeniu profilaktycznym w przypadku zmarszczek, wiotkości skóry, wypadania włosów. Świetnie pomagają zredukować zmiany skórne typu cellulit, rozstępy.

Zabieg wykonuje się bardzo cienką igłą. Przy pomocy płytkich nakłuć wprowadzamy substancje aktywne w miejsca, gdzie są najbardziej potrzebne.
Składniki te działają optymalnie, ponieważ dostarczane są bezpośrednio do skóry właściwej, w odróżnieniu od kremów, które działają jedynie w obrębie naskórka.

Ujmując rzecz w skrócie możemy powiedzieć, że mezoterapia to krem podany prosto do skóry. Składniki odżywcze docierają dokładnie tam gdzie są potrzebne.

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na bezpośrednim podaniu substancji leczniczych lub preparatów mających opóźnić proces starzenia się pod skórę,za pomocą igły. Wykorzystuje roztwory zwane koktajlami, które stanowią mieszaninę substancji rewitalizujących i regenerujących dobieranych w zależności od potrzeb pacjenta. Mogą mieć formę gotowych preparatów produkowanych pod kątem likwidacji konkretnego problemu lub zostać przygotowane na miejscu z indywidualnie dobranych związków leczniczych, regenerujących i odżywczych.

Mezoterapia igłowa - Informacje o zabiegu

odmładzanie, regeneracja i rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu

redukcja zmarszczek płytkich i głębokich

intensywne nawilżenie skóry

profilaktyka przeciwstarzeniowa (już po 20 roku życia skóra potrzebuje działań profilaktyki przeciwstarzeniowej)

ujędrnianie i odżywianie skóry

cera ze skłonnością do trądziku

niechirurgiczna, naturalna metoda

natychmiastowe rezultat

wzrost nawilżenia, elastyczności, jędrności, rozświetlenie skóry

długotrwałe rezultaty

niemal całkowita redukcja płytkich zmarszczek, redukcja zmarszczek głębokich, przywrócona gładkość i gęstość skóry, zdrowsze mocniejsze włosy, zredukowany cellulit, zmniejszenie widoczności przebarwień

pobudzenie skóry do odnowy

głębokie nawilżenie

redukcja przebarwień

redukcja cieni i worków pod oczami

spłycenie zmarszczek

odmłodzenie skóry

zahamowanie wypadania włosów

stymulacja do odbudowy nowych włosów

redukcja cellulitu

redukcja rozstępów

zdrowy, młody wygląd skóry

Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej

Princess Rich

Nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu. W skład preparatu wchodzi 18 mg/ml kwasu hialuronowego i najwyższe stężenie glicerolu (20 mg/ml) wśród obecnych na rynku produktów do mezoterapii,w konsekwencji kwas hialuronowy łatwiej i skuteczniej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces nawilżenia skory. Princess Rich to idealny preparat stworzony do iniekcji do naskórka lub głębszych warstw skóry, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek takich jak kurze łapki,zmarszczki poziome czoła, śmiechu,zmarszczki wokół ust .

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się cykl 3 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych

Cena 1 zabiegu: 499 zł

Pakiet 3 zabiegów: 1379 zł

To coś więcej niż tradycyjna mezoterapia! To dogłębna rewitalizacja skóry,wykorzystująca jedne z najbardziej efektywnych składników odmładzających-peptydy biomimetyczne ! Peptydy posiadają zdolność naśladowania naturalnych procesów naprawy i odbudowy komórek,które z wiekiem zaczynają spowalniać. .

W skład preparatu oprócz peptydów wchodzi nieusieciowany kwas hialuronowy i kompleksy odżywcze w postaci witamin,minerałów i koenzymów.

Wskazania

Zabieg rekomendowany jest skórom zmęczonym, z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem, oznakami stresu oksydacyjnego i powierzchownymi zmarszczkami.

Efekty

wygładzenie zmarszczek

rozjaśnienie skóry i ujednolicenie kolorytu

nawodnienie skóry

zmniejszenie syntezy melaniny – barwnika odpowiedzialnego za indukcję przebarwień

zwiększenie napięcia i elastyczności skóry

Ważne informacje

Dla uzyskania optymalnych rezultatów zabieg powinien być wykonany w serii, około 4 sesji w odstępach co 14-21 dni.

W zależności od wskazań i stanu skóry często łączymy terapię z produktem Aquashine BTX lub osoczem bogatopłytkowym

Cena 1 zabiegu: 599 zł

Pakiet 3 zabiegów: 1699 zł

Poznaj ceny zabiegu i aktualne promocje.

Boisz się botoksu,ale kurze łapki są Twoją zmorą? Chcesz uzyskać naturalny efekt wygładzenia zmarszczek? Postaw na Aquashine BTX.

To produkt nowej technologii,zapewniający kompleksowe rozwiązanie w terapii twarzy,szyji i dekoltu.

Połączenie 1,5 % kwasu hialuronowego i kompleksu peptydowego,rozluźnia połączenia mięśni mimicznych,powodując ich relaksację,a w konsekwencji wygładzenie skóry.

Wskazania:

 • kurze łapki
 • zmarszczki poziome czoła
 • zmarszczki na policzkach
 • zmarszczki wokół ust
 • zmarszczki palacza
 • ujędrnienie szyi

Efekty

odbudowa tkanki

zmniejszenie zmarszczek mimicznych w naturalny sposób

nawilżenie i nawodnienie skóry

zmniejszenie napięcia mięśniowego

Ważne informacje

Dla uzyskania optymalnych efektów,zabieg powinien być wykonywany w serii, około 2-3 sesji w odstępach co 21 dni. W zależności od wskazań i stanu skóry,często łączymy terapie z produktem Aquashine Br lub osoczem bogatopłytkowym.

Cena 1 zabiegu 799 zł

Pakiet 3 zabiegów 2199 zł

Poznaj ceny zabiegu i aktualne promocje.

Fusion Mesotheraphy to francuska marka medyczna,której produkty do mezoterapii posiadają wszelkie standardy jakości ISO 13485 i bezpieczeństwa oraz certyfikację CE. Istnieje od 2002 zrzesza międzynarodowych specjalistów naukowych,którzy nieustannie badają i ulepszają formuły preparatów.

W ofercie marki jest kilkanaście produktów do mezoterapii. W naszym gabinecie stosujemy tylko te najbardziej sprawdzone i najskuteczniejsze. Każdy z nich może być stosowany samodzielnie,jednak często najlepsze efekty przynosi połączenie przez specjalistę kilku koktajli w jeden,w zależności od wskazań.

Do wykorzystywanych przez nas produktów należą koktajle z kwasem hialuronowym,DMAE, witaminą A,C i E,glutationem,arbutryną czy krzemionką organiczną. W mezoterapii na ciało stosujemy koktajle z takimi składnikami jak fosfatydylocholina,l-karnityna,rutyna,ginko biloba czy wyciąg z karczocha.

Wskazania:

 • nawilżenie i nawodnienie skóry
 • niejednolity koloryt skóry i przebarwienia
 • przeciwdziałanie pierwszym oznakom starzenia
 • redukcja zmarszczek
 • trądzik
 • cellulit
 • zwiększenie jędrności skóry
 • rozstępy

Częstotliwość terapii :

Zabiegi wykonuje się w serii 4-6 zabiegów co 10-14 dni. Z serii najlepiej skorzystać w pakiecie!

Cena 1 zabiegu na twarz/szyję/dekolt/ciało– 299 zł

Cena 3 zabiegów -799zł

Poznaj ceny zabiegu i aktualne promocje.

to doskonały,wielokrotnie nagradzany koktajl do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare,dający efekt odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkową skuteczność preparatu zapewnia jego skład,który oprócz kwasu hialuronowego,zawiera także 55 aktywnych składników,w tym kwas hialuronowy, witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. CytoCare® 532 ma największe stężenie kwasu hialuronowego z serii preparatów Cytocare, dzięki czemu jest najbardziej efektywny i stworzony dla osób o widocznych efektach starzenia. Może też być stosowany w skutecznej profilaktyce zmarszczek. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. W wyniku zabiegu skóra staje się zagęszczona i długotrwale nawilżona. Po serii zabiegów spłyceniu ulegają nawet głębokie zmarszczki.

Efekty

 • napięcie i wzmocnienie skóry
 • spłycenie zmarszczek głębokich
 • usunięcie delikatnych linii
 • intensywne nawodnienie
 • redukcja stanów zapalnych
 • promienna i świetlista cera

Cena 1 zabiegu (5ml): 399zł

Pakiet 3 zabiegów: 999zł

Mezoterapia igłowa - Postępowanie przed i po zabiegu

Przygotowanie do zabiegu:
Postępowanie po zabiegu:
Przeciwwskazania

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.

FAQ

Zobacz najczęściej zadawane pytanie

dotyczące Depilacji Laserowej

Pytania i odpowiedzi

Czy to boli?

Odczucia zabiegowe w dużej mierze zależne są od osoby,a nawet od dyspozycji dnia. Zabieg nie jest zaliczany do bolesnych, ale smarujemy skórę specjalnym kremem znieczulającym aby złagodzić ewentualne nieprzyjemne doznania zabiegowe i zwiększyć komfort pacjenta.

Czy po zabiegu można wrócić do codziennych czynności?

Po zabiegu mogą pojawić się delikatne zaczerwienienia po wkłuciach i grudki.Aby zwiększyć komfort naszych klientów i przyspieszyć regenerację skóry, w cenę zabiegu wliczona jest maska LED(odnośnik do maski LED),którą stosujemy po każdym zabiegu mezoterapii igłowej.

Czas utrzymywania się grudek jest różny w zależności od gęstości preparatu jaki podajemy. Standardowo jest to kilka godzin to maksymalnie dwóch dni.Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne pozostawiając niewielkiego siniaka. Po zabiegu wyjście na bal nie będzie najlepszym pomysłem, jednak pójście do pracy na następny dzień będzie jak najbardziej możliwe. Już na następny dzień można nałożyć na skórę delikatny makijaż.

Czy zabiegi można wykonywać o dowolnej porze roku?

Tak, mezoterapię igłową można wykonywać o dowolnej porze roku. Skóra do zabiegu nie może być świeżo opalona dlatego kilka dni po powrocie z wakacji należy się powstrzymać od tego typu zabiegów.

Kiedy będą zauważalne efekty pozabiegowe?

W przypadku skóry twarzy pierwsze efekty odczuwalne i zauważalne będą tuż po pierwszym zabiegu – skóra będzie bardziej nawilżona i odżywiona, nabierze promiennego blasku.

W przypadku wypadania włosów proces ten zostaje zatrzymany, a u wielu pacjentów zacznie się etap odrastania nowych włosów. Skuteczność zabiegów potwierdzono także w walce z cellulitem: poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych skutkuje ujędrnieniem skóry i w zależności od wyjściowego stopnia cellulitu jego całkowitym usunięciem lub znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

Znajdź nas na Facebooku:

GODZINY OTWARCIA
PN 9:00 - 17:00 WT - PT 10:00 - 18:00
SOBOTA : WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Istnieje możliwość dopasowania godzin
otwarcia gabinetu do Państwa potrzeb.