Lipoliza iniekcyjna Opole

redukcja nadmiaru tłuszczu w obrębie ciała

zabiegi kosmetologiczne

Efekty lipolax

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg alternatywny dla chirurgicznej liposukcji. Polega na wstrzykiwaniu pod skórę preparatu powodującego rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu podania powstaje lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej, który jest w pełni zamierzony i kontrolowany. Komórki tłuszczowe pękają, a uwolniony z nich tłuszcz jest rozkładany przez organizm w procesie przemiany materii.
To idealny zabieg zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Umożliwia redukcję nadmiaru tłuszczu w obrębie ciała (kark, ramiona, plecy, brzuch, biodra, pośladki, uda) oraz twarzy (zmniejszenie worków pod oczami, podwójnego podbródka).

Lipoliza — skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej

Tkanka tłuszczowa, której nie można usunąć za pomocą diety, czy też ćwiczeń może prowadzić do obniżenia samooceny. Obecnie medycyna estetyczna zna jednak sposoby, aby bezoperacyjnie poprawić kształt bioder, pośladków czy też pozbyć się fałdek z okolicy brzucha oraz innych części ciała. W naszym gabinecie wykonujemy zabieg lipolizy.

Lipoliza iniekcyjna to dobry wybór dla osób, które chcą wysmuklić następujące partie ciała:

 • ręce,
 • ramiona,
 • uda, zarówno z zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony,
 • brzuch,
 • biodra,

Zwykle w usunięciu tkanki tłuszczowej pomaga już od 2 do 4 zabiegów. Trzeba jednak pamiętać, że to osoba wykonująca zabieg ustala dokładną liczbę serii lipolizy iniekcyjnej. Jak długo utrzymuje się efekt tych spotkań? Rezultaty zabiegu są długotrwałe. Jeśli nie dojdzie do dużego wzrostu masy ciała u danej osoby, będzie ona mogła przez cały czas cieszyć się smukłymi nogami po lipolizie iniekcyjnej ud, czy płaskim brzuchem, jeśli wizyty w gabinecie miały na celu usunięcie tkanki tłuszczowej z tej części ciała.

 

Do wykonania lipolizy iniekcyjnej wykorzystywane są cienkie igły, dzięki czemu zabieg ten nie jest bardzo bolesny. Trzeba jednak pamiętać, że 2-3 dni po zabiegu może utrzymywać się zaczerwienienie, a także obrzęk oraz bolesność części ciała poddanych zabiegowi. Nie należy jednak traktować tego jako niepokojący objaw, ponieważ taka reakcja organizmu jest zupełnie normalna.

Lipoliza iniekcyjna — dla kogo?

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem skierowanym zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Wykonuje się go przede wszystkim u osób z normalną wagą, które chcą usunąć nadmierną ilość tkanki tłuszczowej obecnej w danych częściach ciała lub u pacjentów z lekką nadwagą. Lipoliza iniekcyjna jest więc doskonałą alternatywą dla zabiegu chirurgicznego. Trzeba jednak zaznaczyć, że zabieg ten nie sprawdzi się w przypadku osób z dużą nadwagą.

 

Dlaczego warto zdecydować się na lipolizę iniekcyjną? Efekty zabiegu to przede wszystkim zgrabna sylwetka oraz wymodelowanie określonych części ciała, w tym także twarzy, skąd zazwyczaj bardzo trudno usunąć tkankę tłuszczową, nawet pomimo stosowania odpowiednich diet i ćwiczeń fizycznych. Należy przy tym podkreślić, że lipoliza iniekcyjna, pomimo zapewniania doskonałych efektów, nie może zastępować zdrowego stylu życia.

Jakie są przeciwwskazania do lipolizy?

Stawiając dobro naszych Klientek oraz Klientów na pierwszym miejscu, w celu uniknięcia po lipolizie iniekcyjnej powikłań nie wykonujemy zabiegu u osób:

 • poniżej 18. roku życia,
 • chorujących na cukrzycę,
 • zmagających się z ostrymi chorobami nerek oraz wątroby,
 • przyjmujących regularnie leki rozrzedzające krew,
 • chorujących na stwardnienie rozsiane,
 • ze skórą ze skłonnościami do bliznowacenia,
 • cierpiących na przewlekłe stany zapalne,
 • chorujących na padaczkę,
 • dotkniętych chorobami tarczycy,
 • u których wykryto alergię na składniki stosowanego do lipolizy iniekcyjnej preparatu.

 

Zabieg nie jest przeprowadzany również u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. W celu upewnienia się, że dana osoba może przyjść na zabieg, specjalistka odpowiedzialna za jego wykonanie, na pierwszej wizycie przeprowadza z pacjentem wywiad, podczas którego omawiane są wszelkie wątpliwości i nurtujące daną osobę pytania.

Usuwanie tkanki tłuszczowej Opole — wybierz zabieg skutecznym preparatem

W gabinecie LaserBeauty stosujemy wyłącznie najlepsze produkty, aby zapewnić przychodzącym do nas osobom doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego preparatu możemy zagwarantować doskonałe rezultaty zarówno lipolizy iniekcyjnej podbródka oraz innych części twarzy, jak i zabiegów na brzuch, uda czy ręce już zaledwie po kilku spotkaniach w gabinecie.

Informacja o zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Co dzieje się po zabiegu?

W pierwszych 2-3 dniach od zabiegu występuje obrzęk i zaczerwienienie oraz bolesność miejscowa. Jest to całkowicie normalna reakcja organizmu, objawy ustępują po kilku dniach. Pierwsze efekty można zauważyć już po zejściu opuchlizny. Po 2-3 tygodniach można wykonać kolejny zabieg. Aby uzyskać najlepsze rezultaty należy wykonać serię 3 lub 4 zabiegów, dokładna ilość ustalana jest w gabinecie.
Efekty zabiegu są długotrwałe. Oznacza to tyle, że o ile nie nastąpi gwałtowny przyrost masy ciała, płaskim brzuchem czy pięknie zarysowaną żuchwą możemy cieszyć się przez długie lata.

Należy jednak pamiętać, że lipoliza iniekcyjna nie powinna być alternatywą dla odchudzania i zdrowego stylu życia.

PREPARAT LIPOLAX
Nowoczesna farmakologia i inżynieria biotechnologiczna opracowały Lipo Lax pozwalający na efektywną walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem czy wiotkością skóry. W preparacie skondensowane zostały najskuteczniejsze substancje czynne o działaniu lipolitycznym. Zawarta w składzie preparatu fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórek tłuszczowych, powodując ich rozerwanie i rozpad trójglicerydów. Trójglicerydy razem z lipoproteidami zostają przetransportowane z krwią do wątroby i tam ulegają rozkładowi.
Innowacyjna formuła Lipo Lax umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów już po 3 zabiegach. Zastosowanie zaawansowanych technologii, wysoki profil bezpieczeństwa i szerokie właściwości terapeutyczne sprawiają, że Lipo Lax stał się jednym z najczęściej wybieranych przez specjalistów na całym świecie produktów usuwających nadmiar tkanki tłuszczowej.

Cena 1 zabiegu 5ml -200zł /10ml-300zł

Przeciwwskazania:

• ciąża i karmienie piersią
• wiek poniżej 18 lat
• nadmierna otyłość
• padaczka
• cukrzyca
• choroby tarczycy
• skłonność do bliznowacenia
• stwardnienie rozsiane
• ostre choroby nerek i wątroby
• stałe stosowanie leków rozrzedzających krew
• choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem
• choroby krążenia

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.