Lipoliza iniekcyjna Opole - LIPOLAX

redukcja nadmiaru tłuszczu w obrębie ciała

zabiegi kosmetologiczne

Efekty lipolax

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg alternatywny dla chirurgicznej liposukcji. Polega na wstrzykiwaniu pod skórę preparatu powodującego rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu podania powstaje lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej, który jest w pełni zamierzony i kontrolowany. Komórki tłuszczowe pękają, a uwolniony z nich tłuszcz jest rozkładany przez organizm w procesie przemiany materii.
To idealny zabieg zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Umożliwia redukcję nadmiaru tłuszczu w obrębie ciała (kark, ramiona, plecy, brzuch, biodra, pośladki, uda) oraz twarzy (zmniejszenie worków pod oczami, podwójnego podbródka).

Informacja o zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Co dzieje się po zabiegu?

W pierwszych 2-3 dniach od zabiegu występuje obrzęk i zaczerwienienie oraz bolesność miejscowa. Jest to całkowicie normalna reakcja organizmu, objawy ustępują po kilku dniach. Pierwsze efekty można zauważyć już po zejściu opuchlizny. Po 2-3 tygodniach można wykonać kolejny zabieg. Aby uzyskać najlepsze rezultaty należy wykonać serię 3 lub 4 zabiegów, dokładna ilość ustalana jest w gabinecie.
Efekty zabiegu są długotrwałe. Oznacza to tyle, że o ile nie nastąpi gwałtowny przyrost masy ciała, płaskim brzuchem czy pięknie zarysowaną żuchwą możemy cieszyć się przez długie lata.

Należy jednak pamiętać, że lipoliza iniekcyjna nie powinna być alternatywą dla odchudzania i zdrowego stylu życia.

PREPARAT LIPOLAX
Nowoczesna farmakologia i inżynieria biotechnologiczna opracowały Lipo Lax pozwalający na efektywną walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem czy wiotkością skóry. W preparacie skondensowane zostały najskuteczniejsze substancje czynne o działaniu lipolitycznym. Zawarta w składzie preparatu fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórek tłuszczowych, powodując ich rozerwanie i rozpad trójglicerydów. Trójglicerydy razem z lipoproteidami zostają przetransportowane z krwią do wątroby i tam ulegają rozkładowi.
Innowacyjna formuła Lipo Lax umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów już po 3 zabiegach. Zastosowanie zaawansowanych technologii, wysoki profil bezpieczeństwa i szerokie właściwości terapeutyczne sprawiają, że Lipo Lax stał się jednym z najczęściej wybieranych przez specjalistów na całym świecie produktów usuwających nadmiar tkanki tłuszczowej.

Cena 1 zabiegu 5ml -200zł /10ml-300zł

Przeciwwskazania:

• ciąża i karmienie piersią
• wiek poniżej 18 lat
• nadmierna otyłość
• padaczka
• cukrzyca
• choroby tarczycy
• skłonność do bliznowacenia
• stwardnienie rozsiane
• ostre choroby nerek i wątroby
• stałe stosowanie leków rozrzedzających krew
• choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem
• choroby krążenia

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.

Znajdź nas na Facebooku:

GODZINY OTWARCIA
PN 9:00 - 17:00 WT - PT 10:00 - 18:00
SOBOTA : WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA

Istnieje możliwość dopasowania godzin
otwarcia gabinetu do Państwa potrzeb.