Dermapen-mikronakłuwanie

zachowaj swoje naturalne piękno na dłużej!

zabiegi kosmetologiczne

Dermapen

jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dermapen pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu stymuluje jej odnowę w sposób naturalny. Dermapen to znakomita terapia u osób z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonanie zabiegów z użyciem Dermapen na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Urządzenie DERMAPEN pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, a jego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Mechanizm działania:

  • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny;
  • stymulacja fibroblastów poprzez uwalnianie czynników wzrostu;
  • poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do samoregeneracji oraz wrodzoną zdolność komórek skóry do produkcji włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Kontrolowana precyzja urządzenia pozwala na pobudzenie komórek skóry do regeneracji i odbudowy jej struktury.

Informacje o zabiegu

drobne płytkie zmarszczki

przebarwienia

rozstępy

blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe,

skóra zwiotczała

odmładzanie dłoni

wspomaganie terapii wypadania włosów

Czasem w przypadku blizn potrądzikowych, głębszych zmarszczek czy rozstępach, proponujemy połączenie zabiegu mikronakłuwania z kwasami, co przynosi jeszcze mocniejsze, spektakularne rezultaty.Zapytaj o to kosmetologa.

choroby nowotworowe

ciąża i okres karmienia piersią

aktywna opryszczka

aktywny trądzik

choroby autoimmunologiczne

automatyczna kontrola głębokości iniekcji,

krótki czas rekonwalescencji

znieczulenie w cenie zabiegu-ograniczenie dyskomfortu do minimum

sterylność zabiegu (wymienne igły)

Postępowanie przed i po zabiegu

Przygotowanie do zabiegu:
Postępowanie po zabiegu:

poza tym oferuje:

BEZPLATNE KONSULTACJE

kwalifikujące do zabiegu

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie i Indywidualne podejście

NAJLEPSZĄ CENĘ

Gwarancja najlepszej ceny.

FAQ

Zobacz najczęściej zadawane pytanie

dotyczące Depilacji Laserowej

Pytania i odpowiedzi

Czy to boli?

Dla więkoszości osób,zabieg nie należy do bolesnych.Pod warunkiem,że skóra wcześniej zostanie znieczulona kremem.

Jak wygląda się po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie,ktore łagodzimy nakładając specjalny krem.Skóra jest zaczerwieniona, napięta i obrzęknięta jak po oparzeniu słonecznym. Obrzęk utrzymuje się 1-2 dni. W tym czasie skóra moze się złuszczać.Stan ten jest normalną,a nawet pożądaną reakcją organizmu na zabieg i ustępuje samoistnie. Wymaga jedynie intensywnego nawilżania i natłuszczania.Już na następny dzień można nałożyć na skórę delikatny makijaż.Są osoby,które na drugi dzień wracają do codziennych obowiązków,inne potrzebują okolo 2 dni na regenerację.

Kiedy będzie widoczny efekt?

Ilość zabiegów uzależniona jest od problemu skóry i waha się od 3-5 co 3-4 tygodnie. Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu.