BTL EMBODY to rewolucyjny zabieg, który pomoże osiągnąć wymarzoną sylwetkę!

Szczupła, wymodelowana sylwetka to marzenie wielu z nas. Problem w tym, że nie każda z nas ma do tego naturalne predyspozycje. Ciało również odgrywa rolę w tym, jak się czujemy, a niestety genetyka często gra przeciwko nam. Nie oznacza to jednak, że nie można uzyskać idealnego ciała. Nasz gabinet pomoże osiągnąć wymarzoną sylwetkę dzięki naszym skutecznym zabiegom BTL EMBODY.

Czym jest zabieg BTL EMBODY?

Zabieg EMBODY to rewolucyjne podejście do konturowania ciała, które łączy technologię ultradźwięków i częstotliwości radiowej z efektem termicznym. Dzięki temu możemy ogrzewać docelowe obszary ciała bez nacięć czy zastrzyków. W ten sposób wspomożemy redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry w tych obszarach. Rezultaty są natychmiastowe i długotrwałe – idealne połączenie dla każdego, kto chce mieć szczuplejszą sylwetkę!

Jak działa zabieg EMBODY?

Urządzenie BTL EMBODY wykorzystuje moc fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości – HIFEM (High Intensity Focused Electromagnetic Technology). To właśnie ta energia umożliwia wykonywanie wielu powtórzeń maksymalnych skurczów mięśni w bardzo krótkim czasie, co znacznie przekracza możliwości konwencjonalnych ćwiczeń. Zabieg EMBODY jest bardzo skuteczny, ponieważ pomaga spalić tłuszcz i jednocześnie ujędrnić ciało. Poprawia również mikrokrążenie krwi w obszarze poddanym zabiegowi. Oznacza to, że nasza skóra będzie zdrowsza i bardziej promienna niż kiedykolwiek wcześniej!

Jakich rezultatów można się spodziewać po BTL EMBODY?

Ten innowacyjny zabieg potrafi naprawdę wiele zdziałać dla naszej sylwetki.

 • BTL EMBODY to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności, która rzeźbi mięśnie, poprawia jędrność ciała, kształt brzucha, pozwala wymodelować pośladki, niszczy tkankę tłuszczową.
 • Zabieg BTL EMBODY pomaga ujędrnić brzuch – maszyna pobudza mięśnie brzucha, następuje redukcja tkanki tłuszczowej i wzrost masy mięśniowej.
 • Zabieg BTL EMBODY pomaga ujędrnić mięśnie pośladków i ud – naturalną rzeczą jest, że tracimy z wiekiem dawną muskulaturę, następuje kurczenie mięśni pośladkowych, zbiera się nadmiar tłuszczu. Zabiegi takie jak EMBODY wzmacniają mięśnie pośladków, poprawiają kontur pośladków, pomagają pozbyć się złogów tłuszczu. Opadające pośladki i nadmiar tłuszczu to teraz żaden problem!

Wskazania do zabiegu BTL EMBODY – nowa metoda spalenia tkanki tłuszczowej

Zabieg EMBODY szczególnie polecamy osobom, które:

 • próbują poprawić swoją sylwetkę ćwiczeniami i dietą, ale nie osiągnęły jeszcze swoich celów;
 • mają problem z systematycznością ćwiczeń i diety, brakuje im czasu na aktywność fizyczną i prawidłowe odżywianie, chcą aby ich ciało było bardziej napięte i jędrne bez dużego wysiłku i nakładu czasu;
 • są już w dobrej formie, ale chcą jeszcze bardziej poprawić swoją sylwetkę;
 • chcą zredukować uporczywe złogi tłuszczu i cellulit w szybszym tempie niż przy zastosowaniu samej diety;
 • poszukują zabiegu, który poprawi ich sylwetkę i pomoże osiągnąć idealną wagę bez stosowania inwazyjnych metod;
 • chcą poprawić jakość skóry na swoich udach, pośladkach i brzuchu;
 • szukają zabiegu, który da im natychmiastowy efekt i pomoże im znów poczuć się dobrze we własnej skórze;
 • są po liposukcji – osłabione mięśnie brzucha nie ułatwiają treningów;
 • pragną wrócić szybko do formy po porodzie i szukają zabiegu, który jest nie tylko skuteczny, ale również nie powoduje skutków ubocznych – osłabione mięśnie brzucha po porodzie, nieregularna powierzchnia brzucha, rozstępy na pośladkach, nieregularna powierzchnia pośladków – to bardzo częste problemy młodych mam.

Częstotliwość sesji EMBODY – jak często trzeba wykonywać zabieg BTL EMBODY?

Zabiegi BTL EMBODY wykonuje się seriami. Zazwyczaj są to 4 zabiegi powtarzane co 2–3 dni. Jedna sesja trwa około pół godziny. Jeśli chodzi o zauważalne efekty zabiegu EMBODY, to można się ich spodziewać po około 3–4 tygodniach od ostatniej sesji. Treningi EMBODY są w stanie w ekstremalnie krótkim czasie dać nam efekty, jakich możemy się spodziewać po wielu miesiącach ćwiczeń fizycznych!

1 zabieg – partie do wyboru: brzuch/ uda/pośladki 600 zł

Pakiet 4 zabiegów 1900 zł

Pakiet 8 zabiegów 3200 zł

Czy istnieją przeciwskazania do zabiegu BTL EMBODY?

Zabieg BTL EMBODY jest odpowiedni dla większości pacjentów, którzy chcą poprawić swój kształt ciała. Jednak zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed poddaniem się jakiemukolwiek zabiegowi.

Najważniejsze przeciwskazania do wykonania zabiegu EMBODY to:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • problemy z sercem (rozrusznik serca) i układem krążenia,
 • wkładki domaciczne,
 • choroby psychiczne,
 • metalowe implanty.

Czy zabiegi BTL EMBODY są bezpieczne?

Tak! Zabiegi są bezpieczne i jest to potwierdzone badaniami klinicznymi, które wykazały, że EMBODY pozwala bez skutków ubocznych spalić tkankę tłuszczową, pozytywnie wpłynąć na wzrost masy mięśniowej ud, pośladków i brzucha, a także poprawić samopoczucie i samoocenę pacjentów. Z pewnością każdy z nas wie, jak ważna jest akceptacja swojego ciała i wyglądu. Na szczęście dzisiejsze możliwości pozwalają na nieinwazyjne metody poprawy pewnych niedoskonałości.

EMBODY to rewolucyjna metoda, która pozwala osiągnąć efekty sylwetkowe, porównywalne do tych po wykonywaniu regularnych ćwiczeń fizycznych, w niezwykle krótkim czasie!